reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza i pleców w pierwszych tygodniach ciąży

reklama
Ale po co badasz tą betę? Skoro wszystko widać na USG to nie ma potrzeby. Fundujesz sobie tylko niepotrzebny stres. Czekaj na wizytę i myśl pozytywnie.
uważam tak samo jak Ty, to już jest taki etap, że na USG wszystko widać, ale jak dziewczyna bada betę i chce ją jeszcze badać to niech to zrobi po 48h, a nie po kilku dniach, choć na tym etapie beta już tak nie rośnie jak na samym początku, więc tak czy siak MI wydaje się to bez sensu, ale to mi.
 
Dobra, bóle pleców i podbrzusza mogą być związane nie tylko z ciąża , ale i infekcją. Mam skierowania i będę je realizować. Co do bety, rozmawiałam z lekarzem, a ten pokazał mi dziecko na USG, stwierdził że jest ok, serce bije i rozwija się wręcz książkowo (wzrost i takie tam) jak na ten wiek ciąży i mam zakaz sprawdzania, bo to 'on jest od mówienia czy jest wszystko w porządku czy nie, a nie ja mam czegoś szukać na siłę '. No i teraz trzymam się zaleceń, badam co muszę i będę musiała w końcu przepracować te żałobę po poprzedniej ciąży, by w tej nie zwariować 😉
 
Do góry