reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza - jakieś porady ?

Kwiatek33

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2018
Postów
25
Jestem w 2 trymestrze i odczuwam bóle podbrzusza, są czasem tak męczące Eh... Dodam że nie mam żadnych niepokojących objawów , wydaje mi się że to rozciągająca się macica czy coś. Macie jakieś sposoby na zmniejszenie bólu ? Pięknie dziękuje za ewentualne sugestie :-*
 
reklama
No raczej nie masz wpływu na to ze tam rozciąga się macica dziecko szuka sobie miejsca.... Trzeba przeczekać to bo nospy tez nie będziesz brała na ból bo ciągle tez jej nie można brać cały czas.. Masować tez możesz podczas kąpieli coś trochę może pomoc
 
Trzeba przeczekać. Mnie pomagał basen i ćwiczenia na piłce- miałam wrażenie ze wszystko się rozluźnia.
 
Ja też mam bóle podbrzusza i ciągnięcie w pachwinach , jeśli zdarza się to podczas leżenia to zazwyczaj zmiana pozycji pomaga, ale tak to nie ma na to niestety żadnego sposobu. Wszystko się w środku rozciąga bo maleństwo rośnie i po prostu trzeba przetrwać :)
 
Jestem w 2 trymestrze i odczuwam bóle podbrzusza, są czasem tak męczące Eh... Dodam że nie mam żadnych niepokojących objawów , wydaje mi się że to rozciągająca się macica czy coś. Macie jakieś sposoby na zmniejszenie bólu ? Pięknie dziękuje za ewentualne sugestie :-*
NO-SPA
 
Dzięki :happy2: wzięłam sobie do serca radę ' trzeba przetrwać' :-D byle do sierpnia :wink: pozdrawiam wszytskie przyszłe mamusie :D
 
Do góry