reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza oraz krzyża we wczesnej ciąży

D

dzyjuch

Gość
Cześć,
Miesiąc temu doszło do poronienia, była to ciąża biochemiczna (ok. 3-4 tc). Udało mi się po raz kolejny zajść w ciążę, dowiedziałam się kilka dni temu, HCG wynosiło 16,45, jest to bardzo wczesna ciąża. Od tego momentu odczuwam bóle w podbrzuszu oraz krzyża, zazwyczaj takie bóle towarzyszą mi przy miesiączce. Dzisiaj zauważyłam różnicę pomiędzy bólami podbrzusza, kilka dni temu były nasilające się/ skurczowe, natomiast teraz przypomina to ból menstruacyjny. Bardzo się boję, że po raz kolejny stracę ciąże.. Planuje zrobić HCG w poniedziałek i powtórzyć w środę, mam nadzieję, że będzie na znacznie wyższym poziomie niż obecnie. Wizyta u ginekologa dopiero za 2 tygodnie. Bardzo proszę o poradę, czy któraś z Was miała podobne początki ciąży, czy jest się czego obawiać ?
Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Podpinam się pod temat.. okres spóźnia się 5 dni... od tygodnia ból pleców brzucha piersi w 2 dnu po terminie @ test negatywny a okresu dalej nie ma.. ehh wiem wiem beta.. czy drugi test planuje zrobić jutro rano ale tak cholernie nie chce widzieć tej bieli... może trochę zaśmiecam przepraszam chyba chciałam się po prostu wyżalić 😔
Cześć,
Miesiąc temu doszło do poronienia, była to ciąża biochemiczna (ok. 3-4 tc). Udało mi się po raz kolejny zajść w ciążę, dowiedziałam się kilka dni temu, HCG wynosiło 16,45, jest to bardzo wczesna ciąża. Od tego momentu odczuwam bóle w podbrzuszu oraz krzyża, zazwyczaj takie bóle towarzyszą mi przy miesiączce. Dzisiaj zauważyłam różnicę pomiędzy bólami podbrzusza, kilka dni temu były nasilające się/ skurczowe, natomiast teraz przypomina to ból menstruacyjny. Bardzo się boję, że po raz kolejny stracę ciąże.. Planuje zrobić HCG w poniedziałek i powtórzyć w środę, mam nadzieję, że będzie na znacznie wyższym poziomie niż obecnie. Wizyta u ginekologa dopiero za 2 tygodnie. Bardzo proszę o poradę, czy któraś z Was miała podobne początki ciąży, czy jest się czego obawiać ?
Pozdrawiam
Polecam zbadać sobie poziom progesteronu oraz tsh. ja w 4tygodniu ciazy majac bole lezalam na oddziale w szpitalu, wczesniej tez straciłam ciaze. Dobrze byloby gdybys brala jakas luteine lub duphaston to pomoże w utrzymaniu ciazy tym bardziej że jedna juz stracilas , kwas foliowy to za malo wiec kup i bierz sobie prenatal uno on wspomaga rozwój zarodka ,a na bole mozesz brac nospe 3x1.
 
Podpinam się pod temat.. okres spóźnia się 5 dni... od tygodnia ból pleców brzucha piersi w 2 dnu po terminie @ test negatywny a okresu dalej nie ma.. ehh wiem wiem beta.. czy drugi test planuje zrobić jutro rano ale tak cholernie nie chce widzieć tej bieli... może trochę zaśmiecam przepraszam chyba chciałam się po prostu wyżalić 😔
 
Rozwiązanie
Do góry