reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza po owulacji

Monika198513

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Maj 2019
Postów
32
Miasto
Konin
Witajcie. W tamtym tygodniu miałam owulację,w czwartek, test owulacyjny pozytywny, gruba krecha. Staramy się z narzeczonym o dzidziusia :) więc od czwartku do niedzieli było współżycie. Od wczoraj boli mnie podburze i plecki :( okres powinien być za 9 dni, więc za wcześnie na takie bóle. Nigdy takich nie miałam. I zalewa mnie kremowy śluz.... dziś na wkładce miałam taką niteczkę krwi..... Mój ginekolog w górach, bo chciałam iść. Mam dwie córki ale tak nigdy jak teraz nie miałam. I troszkę się martwię.....:( może któraś z was, wie coś na ten temat...bo się martwię....
 
reklama
Rozwiązanie
No właśnie chciałam zapytać ile do @ ? bo to dziwne że lekarz już coś widzi , ja byłam w 4 tyg po l4 i nic nie było widać tylko pęcherzyk ,a mimo to nie było pewności że się uda , ale trzymam kciuki żeby u Ciebie była to ciąża
Czyli owulację powinnaś mieć jakos piątek-sobota dobrze rozumiem? To tak jak ktoś wyżej napisał myślę, ze ta niteczka krwi może być związana z samą owulacją. Bo na wszystko inne jest po prostu za wcześnie[emoji846]
 
Mnie bolał brzuch i prawy jajki przez tydzień czasu od momentu owulacji. i teraz jestem w 13 tc.
No właśnie ja wcześniej tak nie miałam. I mnie to dziwi, podbusze nadal boli plus plecki....a do okresu 8 dni i dlatego jestem niespokojna, bo za wcześnie na takie objawy. Znam swoje ciało i wątpię, żeby Tyle przed okresem bolał brzuch....w czwartek w dniu owulacji, ból brzucha i jajnika taki, że leżeć musiałam. Zobaczymy. I Gratulacje kochana :biggrin2:
 
No właśnie ja wcześniej tak nie miałam. I mnie to dziwi, podbusze nadal boli plus plecki....a do okresu 8 dni i dlatego jestem niespokojna, bo za wcześnie na takie objawy. Znam swoje ciało i wątpię, żeby Tyle przed okresem bolał brzuch....w czwartek w dniu owulacji, ból brzucha i jajnika taki, że leżeć musiałam. Zobaczymy. I Gratulacje kochana :biggrin2:
W czwartek test Ci wyszedł pozytywny czy była owulacja? Zazwyczaj jeżeli test wyszedł pozytywny to owulacja dopiero nastapi w przeciągu 24-36 h. Może zrobiła Ci sie torbiel i stąd ten ból. Pewność co do owulki da Ci tylko usg.
 
W czwartek test Ci wyszedł pozytywny czy była owulacja? Zazwyczaj jeżeli test wyszedł pozytywny to owulacja dopiero nastapi w przeciągu 24-36 h. Może zrobiła Ci sie torbiel i stąd ten ból. Pewność co do owulki da Ci tylko usg.
Nie mam torbiela. Dwa tygodnie temu miałam robione badania. Byłam na usg i ogólnie na kontroli. Jestem zdrowa jeśli chodzi o te sprawy. Wyszedł pozytywny w czwartek i miałam ból podbrzusza i jajnika w ten dzień późnym wieczorem. Zobaczymy co będzie tego 13
 
reklama
Nie mam torbiela. Dwa tygodnie temu miałam robione badania. Byłam na usg i ogólnie na kontroli. Jestem zdrowa jeśli chodzi o te sprawy. Wyszedł pozytywny w czwartek i miałam ból podbrzusza i jajnika w ten dzień późnym wieczorem. Zobaczymy co będzie tego 13
Torbiel może Ci się zrobić od niepęknietego pęcherzyka graffa, więc wszystko jest możliwe.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry