reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza, śluz, a brak miesiączki po porodzie

moninia24

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Maj 2005
Postów
65
Miasto
klodzko/mansfield uk
witam serdecznie.Jestem mama 10-mies coreczki.jestem po trzech porodach.Pierwszy -cesarskie ciecie, drugi silami natury oraz trzeci takze cesarskie ciecie.Karmie piersia bardzo regularnie i bardzo czesto.Nadal nie mam miesiaczki, jednak od trzech dni zaczelam odczuwam bardzo silny bol w podbrzuszu, takze okolice jajnikow, promieniujacy na plecy.jest dosc podobny do bolu menstruacyjnego, ale okresu nadal nie mam. Temu bolowi towarzyszą rowniez ogromne ilosci śluzu, jest on bezbarwny, bezzapachowy.Zadnego swedzenie, pieczenia.Czy to moze byc objaw zblizajacego sie okresu czy jakis stan zapalny?
 
reklama
Witam-brak miesiączki może być spowodowany regularnym karmieniem piersią.Śluz najprawdopodobniej jest spowodowany zmianami hormonalnymi, i być może pojawi się miesiączka. Warto również udać się na badanie do ginekologa, aby lekarz zobaczył jaki jest ten śluz i przepisał leki p\bólowe. Gratuluję wytrwałości w karmieniu piersią i pozdrawiam:-)
 
Do góry