reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
Czy ból podbrzusza (lekki) na samym początku ciąży może występować? Jestem dopiero dwa dni po spodziewanej miesiączce ale test wyszedł pozytywny już 5dni temu. Okropnie sie denerwuje, bo wcześniej w 10tc po takich bólach okazało się, że ciąża obumarła.. Niewiem czy mam iść do lekarza, przecież w 4tc to on na tym usg nawet nic nie zobaczy..
 
reklama
Rozwiązanie
Mnie z początku bolało jak przed okresem, z czasem występowało rzadziej i krócej ale conajmniej kilka razy dziennie
Do dziś mnie pobolewa (koniec 12 tc) tylko inaczej niż z początku. Dodatkowo czasem bolą mnie jajniki
Ja gdzieś od około 4 tygodnia również takie lekkie bóle miałam. Lekarz mówił, że tak może być bo więzadła się rozciągają. Około 8 tygodnia przeszło.
 
Mnie na początku (4-8 tydzień) wręcz boleśnie rwało na dole brzucha. Tak bardzo, że nospę brałam :/ Na szczęście potem się już to uspokoiło.
 
A u mnie ból, klucie podbrzusza i okolic jajników przeszło ok 18 tc. Teraz jestem w 22 tc i ból przeszedł na pachwiny (na szczęście sporadycznie) 😊
 
Ja mialam bite 9 miesiecy dzien w dzien bole podbrzusza. Poczekaj nic nie zrobisz. Ja bralam luteine, choc w sumie u mnie nie pomogla. Teraz wiem, ze moj organizm nie byl gotowy na ciaze - jakkolwiek to brzmi, bo wyniki wzorowe....ginekolog niczego nie stwierdzil.
 
Mnie z początku bolało jak przed okresem, z czasem występowało rzadziej i krócej ale conajmniej kilka razy dziennie
Do dziś mnie pobolewa (koniec 12 tc) tylko inaczej niż z początku. Dodatkowo czasem bolą mnie jajniki
 
Rozwiązanie
Do góry