reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol podbrzusza

reklama
Jeżeli test wyszedł negatywny to ciąży nie ma. Dla świętego spokoju zrób betę. Plamienia to nie tylko ciąża, ale np. zaburzenia hormonalne.
Skoro masz w poniedziałek wizytę u ginekologa on na pewno będzie wiedział, dlaczego okres się spóźnia.
 
Witam, pare dni temu mialam plamienia, na poczatku myslalam ze to @ ale dosyc nietypowa Jak dla mnie i trwalo to dosyc krotko. Od wczoraj mam bole podbrzusza jak na @ i dzisiaj kolo mnie w okilicach prawego jajnika. Czy to moga byc oznaki ciazy?
Witam. I jaka diagnozę wydał ginekolog.? Bo jestem w podobnej sytuacji teraz
 
Gratulacje !! W momencie plamienia testy wychodziły negatywne tak ? A czy miałaś jakieś inny objawy później?
 
reklama
Gratulacje !! W momencie plamienia testy wychodziły negatywne tak ? A czy miałaś jakieś inny objawy później?
Dwa wyszły mi z bardzo jasną lina aż prawie były one nie widoczne a jeden negatywnie o ile dobrze pamietam. Miałam straszny metaliczny posmak w buzi, ból podbrzusza jak na @ ale dosyć szybko mi to przeszło.
 
Do góry