reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol podbrzusza

Rybka89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Marzec 2018
Postów
42
Hej.
Jestem w 14 tyg.ciazy. Mialam dzis bol podbrzusza, a jak wstalam do toalety to myslalam, ze nie dojde. Problem z oddaniem moczu tez byl z powodu bolu. Teraz bol jest malo odczuwalny. Mam zamiar jechac jutro do szpitala jesli bol nie ustapi. Czy w takiej sytuacji moge wxisc nospe?
 
reklama
Ból ciągły czy skurczowy? Bo ciągłym się nie martw :-)
Ja czasem mialam takie bole brzucha jak na okres ze spać nie moglam (macica rosnie) ciągły.
Czy moze takie mocne klocie mialas ? bo ja dwa razy mialam tak mnie w brzuchu zaczelo kluc ze wstac nie moglam ale lekarze sie takimi klociami nie przejmuja moze dzidzia gdzies tak sie ulozyla;-)
Ale lepiej na wizytę isc mi lekarz sprawdzał w razie w mimo ze nic sie nie dzialo zebym byla spokojna -)
Nospy nie bierz kup sobie Magne b6 :-) Najlepszy magnez dla kobiet w ciąży i jedyby który mi naprawdę pomagał:) Daj znac co lekarz powiedzial.
 
Raczej takie klocie ciagle. Jak wstalam to bol byl jeszcze wiekszy,ze az nie moglam isc. Juz minelo, lecz podczas oddawania moczu nadal odczuwam jakis bol. Tylko moj lekarz to w czwartki jest, a ten jest wolny jak wiadomo. Do szpitala w sumie bym poszla, ale zaraz mnie zatrzymaja.
 
Stwierdzilam, ze pojde do swojej przychodni. Moze inny lekarz mnie przyjmie. Dam znac jutro. Niestety czasem minimalnie cos czuje no i przy tym oddawaniu moczu. Ehh a dopiero co bylam na kontroli w czwartek i jeszcze sie smialam z lekarzem, ze ciaza bezobjawowa:-(
 
Nie. Zapalenie pecherza sama wykluczylam, bo nie boli podczas oddawania moczu. Tylko bol byl jak mialam sie tak wysilic. Dzis pojechalam na Izbe Przyjec i juz na wejsciu pyta czy zgadzam sie na leczenie w szpitalu. Powiedzialam, ze nie wiem, bo nie wiem co mi dolega. Zaczela mowic, ze kazdy bol w ciazy to ciaza zagrozona. No ale dalej sie upieralam, ze nie zostane, bo chcialam konsultacji, bo jednak mam obawy. To mowi mi, ze kazde przyjscie na izbe to trzeba sie liczyc z przyjeciem do szpitala. W koncu zbadala i bylo ok w srodku. Bez krwawienia. Usg tez dobrze. Mowi mi dalej lekarka, ze dzis jest ok, ale jutro lub za dwa dni moze nie byc. No a akurat wczoraj mialam ten bol. No ale powiedzialam, ze dzis. Za tydzien w czwartek pojde do swojego lekarza i skonsultuje to.
 
Wydaje mi sie ze może to być związane z pęcherzem. Miałam podobne bóle, ból podbrzusza, jak siku robiłam, dopiero po jakimś czasie po siku przechodziło. Ból aż przeszywał, ledwo można było chodzić albo sie wyprostować. Wtedy nie myślałam ze to może byc zapalenie pęcherza bo nie miałam typowych objawow a jednak było tak. Spróbuj wziąć furagine- można ja brac w ciazy.
 
reklama
Wybacz, ale zanim wezme jakies leki skobsultuje to z lekarzem. Wystarczy, ze juz nospe bralam. Bolu nie mam przymoczu teraz ani nie sisium troche.
 
Do góry