reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podczas ciazy w prawym boku

Dołączył(a)
5 Sierpień 2014
Postów
2
Witam:)
Mam pytanie mieszkam w Anglii gdzie o spotkanie z ginekologiem nie latwo wiec dopytam tu mianowicie wczoraj rano i wieczorem odczowalam ból w prawym boku w okolicach jajnika promieniujacy w gore co dziwne było ze bolało tylko jak stałam podczas siedzenia i lezenia nie czułam bólu ani ciagniecia. Ból ten był zupełnie inny niż podczas rozciągania macicy dodam ze zaczęłam właśnie 23 tyg a ruchy dziecka nie są jeszcze tak silne wręcz wciąż bardzo delikatne:) moje pytanie czy któraś z Was miała cos podobnego i czy to cos niepokojącego?
 
reklama
Hej, oj miałam, miałam. Najpierw były takie bóle z powodu wzrostu macicy i pociagania więzadła obłego lub wieszadłowego macicy -tak tak wydaje sie że to gł na poczatku ciązy ale potem tez i zupełnie inne to uczucie,aż czasami myslałam ze to wyrostek..A potem jak Stasiek miał właśnie 23-4 tyg, (czyli nieco za mało by robić cokolwiek i nie zagrozic mu) to kopał własnie tam nózkami. I TO były jego pierwsze ewidentne ruchy.... Tak mi skopał okolice wyrostka że musiałam sie przejśc do kolegów chirurgów, zeby wykluczyć zapalenie wyrostka i kolke moczowodową. Również te 2 schorzenia moga Ciebie dotyczyć, choć sa żadkie. Potem dołączył boksowanie okolicy żołądka ,a po lekkim przekręceniu okolice kości krzyżowej rączkami...:-p Odczucia nieziemskie. Nastepnie przydatny okazał sie magnez, no-spa i luteina, bo ten silny chłopczyk w szczupłej mamie prowokował wzmozona kurczliwośc macicy i w 4/5 miesiącu robił wszystko żeby wyjśc na Boże Narodzenie;-). Finalnie wszystko sie udało i chłopak jest silnym dużym 1,5 rocznym chłopczykiem, choć rodzice raczej sredni co do wzrostu. Będzie miał kto mnie nosic na starośc...:-) Jesli nic sie nie dzieje na najbliższym usg poproś żeby dokładnie pokazali CI gdzie sa kończyny i spróbuj na badaniu zaobserwować co wyrabia maluch, chociaz mój potrafił własnie wtedy sie uspokajac i zasypiać, i trzeba było poczekać żeby upolować akcje...
Głowa do góry,To sie da przezyć.
Pij duzo, zeby uniknąc problemów z dr moczowymi i unikac też zaparć. Witaminki i mikeroelementy dla cięzrnych, ewent magnezik, no-spa, A najlepiej skonsultuj sie mimo wszystko ze swoim ginekologiem!!
ms
 
Do góry