reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból prawej piersi w 26tygodniu ciąży

Emilka2806

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2018
Postów
24
26 tydzień ciąży. Dopadło mnie to drugi raz, silny bol prawej piersi, za pierwszym razem poszłam z tym do lekarza, niby nic się nie działo, brałam paracetamol i bol był lżejszy po 1,5 dnia całkowicie ustąpił. Teraz czuje to samo... czy to prZez duża ilość pokarmu, bo mam na prawdę sporo..może ktoś zna sposoby na zlagodEnie tego bólu, bo boli okropnie
 
reklama
26 tydzień ciąży. Dopadło mnie to drugi raz, silny bol prawej piersi, za pierwszym razem poszłam z tym do lekarza, niby nic się nie działo, brałam paracetamol i bol był lżejszy po 1,5 dnia całkowicie ustąpił. Teraz czuje to samo... czy to prZez duża ilość pokarmu, bo mam na prawdę sporo..może ktoś zna sposoby na zlagodEnie tego bólu, bo boli okropnie
26 tydzień ciąży i dużo pokarmu w piersiach? Jesteś tego pewna? Sądzę, że to raczej nie to. Bierz paracetamol i umów się na kontrolę do lekarza. Może usg coś by wyjaśniło.
 
Do góry