reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból przy tętnicy.

Asienkaa23

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Luty 2018
Postów
337
Mam pytanie. Czy któraś z was miewa/ miewała ból przy tętnicy udowej podczas kichania? Zauważyłam to przy początkach ciąży, jednorazowy ból, ale bardzo bolesny. Dziś znów go poczułam i aż się wystraszyłam.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziwnie to opisalas ale tak jeżeli wstaje lub kicham ale to chodzi raczej o macice i to normalne.
 
Bolą Cię wiązadła i to normalne:) rozciąga się macica stąd ten ból. Im wyżej w ciąży tym częściej doskwierają bóle w pachwinach
 
W którym tygodniu ciąży jesteś?

Ból w pachwinie jest najczęściej oznaką rozciągających się więzadeł. Macica się powiększa, rośnie i to może powodować różne dolegliwości. Zwykle pojawiają się w okolicy II trymestru ciąży ale jest to oczywiście bardzo indywidualna sprawa. Jeśli ból Ci przeszkadza, niepokoisz się lub towarzyszą temu inne dolegliwości porozmawiaj o tym z położną lub lekarzem na najbliższym spotkaniu.
 
Aha, czyli to normalne i nie mam się czego bać.. Dziękuję za pomoc.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesteś na etapie, kiedy macica się znacznie powiększa i taki ból może mieć podłoże w rozciągających się więzadłach, uciskaniu macicy na naczynia krwionośne itp.

Moja odpowiedź nie może zastąpić Ci porady medycznej. Jeśli coś Cię niepokoi możesz skonsultować to z położną lub lekarzem podczas wizyty. Nic nie zastąpi osobistego kontaktu :)
 
reklama
I tak dziękuję, czuję się uspokojona. Ból tak jakby zniknął narazie.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry