reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol przy wspolzyciu

asia1981

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2010
Postów
1 108
Miasto
CH
Dien dobry.Mam pytanie odnosnie wspolzycia.Jestem w 37 tc i praktycznie nie wspolzyje z mezem bo mam bardzo silne bole podczas stosunku.Czy orientuje sie Pani czym to moze byc spowodowane?
 
reklama
Dien dobry.Mam pytanie odnosnie wspolzycia.Jestem w 37 tc i praktycznie nie wspolzyje z mezem bo mam bardzo silne bole podczas stosunku.Czy orientuje sie Pani czym to moze byc spowodowane?
Witam-być może spowodowane jest to przekrwieniem narządu rodnego, który przygotowuje się do porodu. Po porodzie powinna ta dolegliwość ustąpić-jeśli będzie taka sama lub będzie się nasilała proszę umówić się do ginekologa. Przed pierwszym współżyciem proponuję zakupić sobie specjalny żel do nawilżania-dostępny w każdej aptece. Pozdrawiam
 
Moje pytanie nie dotyczy bólu podczas stosunku,ale pieczenia i swędzenia po. Ten dyskomfort utrzymauje sie czasem nawet kilka dni po stosunku.
Przed ciąża ginekolog zaleciła mi maść Pimafucin i ona na te dolegliwości pomagała,ale nie wiem czy mogę ją stosowac w ciąży.Proszę o poradę,bo niestety ulotkę zagubiłam.
Czy w takim przypadku moge tez stosować tantum rosa?
do ginekologa ide dopiero za tydzień ,a bardzo bym była wdzięczna za pomoc wcześniej
 
Do góry