reklama

Bol przy wspolzyciu

Temat na forum 'Porady położnej' rozpoczęty przez asia1981, 18 Listopad 2010.

1. asia1981

asia1981 Fanka BB :)

Dien dobry.Mam pytanie odnosnie wspolzycia.Jestem w 37 tc i praktycznie nie wspolzyje z mezem bo mam bardzo silne bole podczas stosunku.Czy orientuje sie Pani czym to moze byc spowodowane?

2. Izabela Frej

Izabela Frej Ekspert J&J. Położna

Witam-być może spowodowane jest to przekrwieniem narządu rodnego, który przygotowuje się do porodu. Po porodzie powinna ta dolegliwość ustąpić-jeśli będzie taka sama lub będzie się nasilała proszę umówić się do ginekologa. Przed pierwszym współżyciem proponuję zakupić sobie specjalny żel do nawilżania-dostępny w każdej aptece. Pozdrawiam

3. reklama
  4. Madzia737

Madzia737 Maciuś i Majeczka

Moje pytanie nie dotyczy bólu podczas stosunku,ale pieczenia i swędzenia po. Ten dyskomfort utrzymauje sie czasem nawet kilka dni po stosunku.
    Przed ciąża ginekolog zaleciła mi maść Pimafucin i ona na te dolegliwości pomagała,ale nie wiem czy mogę ją stosowac w ciąży.Proszę o poradę,bo niestety ulotkę zagubiłam.
    Czy w takim przypadku moge tez stosować tantum rosa?
    do ginekologa ide dopiero za tydzień ,a bardzo bym była wdzięczna za pomoc wcześniej

5. andrewa88

andrewa88 Fanka BB :)

w takim polecam zmienić opis w temacie z BOL PRZY WSPÓŁŻYCIU na BÓL PO WSPÓŁŻYCIU :-)

Poleć forum