reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból/skurcz/ kłucie pod żebrami na początku ciąży 11 tydzień

magda.lewandowska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Maj 2021
Postów
54
Witam,
piszę bo może któras z Was tak miala? to moja pierwsza ciąża wiec tamu się przejmuję a wizytę u lekarza mam dopiero we wtorek.

Wczoraj w nocy złapał mnie silny ból brzucha w okolicy pępka i w górę. Cos jakby skurcz/zakwasm, ale zasnełam i rano przeszło.

Poniej po południu znowu mnie złapał i trzymał 3h, wzielam jedna nospę ale chyba nic to nie dało. Nie dalam rady sie ruszac na boki bo przy kazdym ruchu mnie tak kłuło.
Jak naciskalam naciskałam na brzuch nad pepkiem tak na środku to mnie bolało. Nie wiem czy to moze mieć wpływ z jakims rozciąganiem, tylko ze wszedzie czytam ze to dopiero sie moze pojawić od drugiego semestru a u mnie dopiero 11 tydzien. Dzis juz jest ok, ale nie wiem co to bylo? czy to może być cos poważnego?

Z góry dziękuje
 
reklama
A czy to nie atak pecherdika żółciowego.. Mam kamicę i właśnie klicie lokalizuje się w tym miejscu. Zjadłaś coś tłustego?
 
Do góry