reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol u niego po stosunku

Dołączył(a)
17 Lipiec 2019
Postów
1
Jestem w 13 tygodniu ciazy.
Ostatnio maz zaczal skarzyc sie na bardzo dokuczliwe pieczenie, bol po stosunku.
Twierdzi, ze to rekacja na moje "ciaze soczki", czy to mozliwe, co moze byc przyczyna, jak sobie z tym radzic?
P.S. Nie on nie pojdzie do lekarza, a ja nie zrezygnuje z sexu
 
reklama
Nie on nie pojdzie do lekarza, a ja nie zrezygnuje z sexu
Serio taka wyrozumiała jesteś dla męża ws. niepójścia do lekarza? Ty niedługo wydasz na świat jego dziecko, a on nie chce, aby mu lekarz, ew. lekarz i pielęgniarka penisa obejrzeli? Chociaż niech odda mocz na badanie ogólne i posiew. Ja bym się bała, że to jest objaw jakiejś infekcji, która ostatecznie może doprowadzić do zakażenia wód płodowych i do czasu wyjaśnienia sprawy używałabym prezerwatyw (ciekawe, czy w kondomie też będzie go boleć, na "soczki" nie zwali). Może Twój ginekolog coś wymyśli.
 
Mi się wydaje że możesz mieć grzybice pochwy bądź jakąś infekcje dlatego przy stosunku go piecze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moim zdaniem to grzybica, choc oczywiście lekarzem nie jestem.
Wskazana wizyta u lekarza, ale skoro nie pójdzie, to na próbę niech smaruje się kremem Clotrimazolum.
Jednak ja bym się obawiała o ciążę, skoro infekcja niewiadomego pochodzenia - używajcie prezerwatyw w tym czasie.
P. S. Lekarz to nie diabeł, mamy XXI wiek :p
 
Zdecydowanie lekarz i tu nie ma żartów. Mój mąż miał podobne objawy, okazało się, że ja miałam w pochwie e.coli i on się zaraził. Poszło mu to dalej do układu moczowego, dostał zakażenia, miał wysokie gorączki, nie pomagał żaden antybiotyk i skończyło się leczeniem szpitalnym. Także bądźcie odpowiedzialni i niech idzie do lekarza.
 
reklama
Jestem w 13 tygodniu ciazy.
Ostatnio maz zaczal skarzyc sie na bardzo dokuczliwe pieczenie, bol po stosunku.
Twierdzi, ze to rekacja na moje "ciaze soczki", czy to mozliwe, co moze byc przyczyna, jak sobie z tym radzic?
P.S. Nie on nie pojdzie do lekarza, a ja nie zrezygnuje z sexu
Infekcja jak nic.....nie obejdzie sie bez lekarza...bo w innym wypadku brdziecie siw nawzajem zarażać.Twoj gin cos przepisze...bez problemu
Flumycon..czy cos podobnego
 
Do góry