reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol w dole brzucha w 26 tyg. ciazy

Witam. Skurcze przepowiadajace moga byc w tym tygodniu ale z mojego doswiadczenia lepiej dmuchac na zimne. Tez mialam takie skurcze naponanie sie brzucha bol jak na miesiaczke od 25 tygodnia nie plamilam. Lezalam dostawalam luteine i nospe w razie bardzo silnych skurczy. Mimo tego urodzilam synka w 35 tygodniu. Na szczescie synek byl duzy mial 3060 i 52 cm dlugosci sam oddychal mial tylko problem z utrzymaniem temperatury. Lepiej na bolesne skurcze uwazac.
 
reklama
Jak na razie taki ból Ala okresowy miałam tylko raz, skurcze przewidujące mam około 2 razy dziennie przez jakieś 2-3sek. I są one mało wyczuwalne. Trzymam rękę na pulsie i jak coś się dzieje co wg mnie nie jest normalne dzwonię na podany mi numer telefonu do położnej ;-)
Ja jestem z natury panikara i zanim zadzwoniłam pod podany mi numer to sprawdzian w necie co to może być... co oczywiście nie wyszło na dobre bo wyczytalam że to może być oderwanie się łożyska po tym to już wogule w panikę wpadłam [emoji6] ale jak to mówią wpiszesz w Google o Katarze to Ci wyjdzie że masz raka [emoji6]

Napisane na Lenovo A3500-F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak zgadzam sie:-) ja tez jestem panikara i tez tak szperam a pozniej to dopiero nerwy jak sie naczytam. W pierwszej ciazy wyczytalam ze bol z lewej strony to moze byc ciaza pozamaciczna tak sie nakrecilam ze nie zauwazylam ze mnie kluje z prawej a nie z lewej:-) ogolnie na temat ciaz jestem przewrazliwiona dwie bardzo ciezkie lezace z tym ze druga jeszcze gorsza obydwie spisane na straty juz na poczatku przez lekarzy na szczescie wspaniala pani doktor prowadzaca i dwa moje cuda sa:-)
 
Kinga30 to musialas przeżyć koszmar... Na całe szczęście wszystko się dobrze skończyło ;-) moja ciąża przebiega bardzo książkowo, nawet moja waga od początku ciąży do dziś prztylam prawie 7kg [emoji6] tylko się cieszyć [emoji1] za kilka dni wchodzę w 7 miesiac, coraz bliżej do porodu, którego trochę się obawiam...

Napisane na Lenovo A3500-F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zawsze jak ktos mowi ze jego ciaza przebiega dobrze to naprawde mnie to cieszy bo kazdemu tego zycze. Tak moje ciaze to byl koszmar ale dzieciaki daly rade sa zdrowe i wszystko dobrze sie skonczylo:-) zawsze mnie to ciekawi jak w ciazy przytyc do 10 kg:-) ja w jednej 24 w drugiej 25:-) dobrze ze dzieci zywiolowe to szybko gubilam i kolki na poczatku tez nie dawaly siedziec ani sie najesc bo pieresze 3 miesiace byl placz i wiecznie biegiem:-) co do porodu to ciezko mi sie wypowiedziec bo jestem po 2 cesarkach, co prawda za kazdym razem zaczynalo sie naturalnie tzn skurcze dostawalam z corka krzyzowe a teraz z synem to ledwo mi zdazyli cesarke zrobic tak sie spieszyl:-) i z synkiem bole normalne wlasnie tak jak na miesiaczke tylko przybieraly na sile.
 
Ja miałam coś takiego i to były ponoć skurcze przepowiadajace. Dla pewności skonsultuj to ze swoim lekarzem przy najbliższej wizycie.
 
Do góry