reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból w dolnej partii pleców a ciąża? Pomocy!

Ladym00n

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
291
Hej wszystkim!
Mianowicie przejde do konkretow:

Owulacja 15 lub 16 dzien cyklu (nie potrafie okreslic, poniewaz przez te dwa dni bolalo jak w dniu owulacji oraz mialam sluz)

Przytulanki 12,14,15 i 17 dzien cyklu

Dzis 20 dc
Odczuwam od kilku dni klocie jajnikow, raz lewy raz prawy. Od wczoraj wieczora boli mnie miejsce nad lewym posladkiem, bol nie ustepuje. Jest taki jak ja miesiaczke, jest znosny ale uporczywy przy wstawaniu, schylaniu. Nie jest to raczej bol kregoslupa a czegos obok. Co to moze znaczyc dziewczyny? Ciaze raczej wykluczam, bo juz od dawna sie staramy i watpie aby teraz sie udalo. Poza tym za wczesnie chyba na jakiekolwiek spekulacje.

Miałyście tak? Jak myślicie co to?
 
reklama
Niestety to nie mozliwe, znam swoj organizm i nigdy nie mialam takiego objawu owulacji. Typowe moje objawy dla owulki byly w 15 i 16dc, jednak w 16dc troszke mniejsze niz w 15 :)
To, że wcześniej nie miałas takich objawów nie oznacza, że teraz one nie wystąpią. Bóle mogą również w ogóle nie wiązać się z owulacją bądź innymi kobiecymi dolegliwościami. Mogą to być np nerki, przydatki, rwa kulszowa, nerwobóle. Może to być wszystko.
 
To, że wcześniej nie miałas takich objawów nie oznacza, że teraz one nie wystąpią. Bóle mogą również w ogóle nie wiązać się z owulacją bądź innymi kobiecymi dolegliwościami. Mogą to być np nerki, przydatki, rwa kulszowa, nerwobóle. Może to być wszystko.
Owulacje wykluczam w 100%, nerwobole rowniez poniewaz nie mialam zadnych stresow ostatnio. Ubieram sie cieplo i malo co wychodze z domu w te mrozy :) a moglabys mi wytlumaczyc co to ta rwa kulszowa? Niezbyt sie orietuje co to

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Owulacje wykluczam w 100%, nerwobole rowniez poniewaz nie mialam zadnych stresow ostatnio. Ubieram sie cieplo i malo co wychodze z domu w te mrozy :) a moglabys mi wytlumaczyc co to ta rwa kulszowa? Niezbyt sie orietuje co to

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Nerwobóle nie muszą byc związane ze stresem. Rwa to zmiany w kręgosłupie. Ból może promieniować aż do nogi. Ale bez wizyty u lekarza nie jesteś w stanie tego sprawdzić.
 
Nerwobóle nie muszą byc związane ze stresem. Rwa to zmiany w kręgosłupie. Ból może promieniować aż do nogi. Ale bez wizyty u lekarza nie jesteś w stanie tego sprawdzić.
Chodzilo mi raczej o to, ze nie mialam zadnych zmartwien, nie bylam nerwowa ani niczym sie nie stresowalam. Od 30 mimut czuje jakby ten bol rozlal sie na caly odcinek ledzwiowy. Boli jakbym miala jutro dostac miesiaczke.

Poza tym bol nie jest tak silny jak przy tej rwie
 
reklama
Każdą odpowiedź negujesz, że niemożliwe, czyli co, czekasz, aż któraś Ci napisze, że to objaw ciążowy?
Zdecydowanie za wcześnie na odczuwanie jakichkolwiek objawów ciążowych, a ból może być spowodowany milionem różnych czynników.
Nie wkręcaj sobie nic, czekaj cierpliwie, a jak ból Cię niepokoi - idź do lekarza.
 
Do góry