reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bol w okolicach mostka w ciazy

Dołączył(a)
22 Grudzień 2009
Postów
1
witam wszystkie "oczekujace" Jestem w 20 tyg. ciazy i od dwoch dni mam problem jakim jest ból pod piersiami posrodku i dalej troche po prawej stronie.nie wiem co jest przyczyna to bol jakbym sie o cos uderzyla.Czy ktoras z was miala cos podobnego prosze piszcie.isa
 
reklama
witam wszystkie "oczekujace" Jestem w 20 tyg. ciazy i od dwoch dni mam problem jakim jest ból pod piersiami posrodku i dalej troche po prawej stronie.nie wiem co jest przyczyna to bol jakbym sie o cos uderzyla.Czy ktoras z was miala cos podobnego prosze piszcie.isa
ja odczuwałam podobny ból koło 28 tc.
Czy masz zgagę? To może być też rosnąca macica uciskająca przeponę a ta uciska wyżej. Jutro poniedziałek - odwiedź internistę i będziesz napewno spokojniejsza. Pozdrawiam:tak:
 
miałam (i nadal się pojawia ,ale rzadziej)coś takiego...koło 22-25 tygodnia ciąży.nie wiem do dziś co to było...ale przeszło:tak::tak::tak: poszłam nawet do kardiologa-zmierzył ciśnienie,zrobił ekg,posłuchał serducha i powiedział,że chyba po prostu macica szybko rośnie i tyle,bo serce pracuje jak należy...myślę,że nic ci nie będzie:tak::tak::tak:,ale zawsze dla''świętego spokoju''możesz zapytać fachowca o poradę:-)
 
tez mam straszne klucia w sercu i bole w klatce, ale raczej nie mowilam tego mojemu ginowi.... mi sie wydaje ze to od tego ze serce ciezarnej musi przetoczyc wiecej krwi teraz i tyle :)...
mi sie wydaje ze skonsultowac to spokonie mozesz z ginem, ale nia ma co panikowac ;)...
 
U mnie takie bóle (z prawej strony właśnie) były spowodowane problemami z wątrobą, a w końcu z zapaleniem pęcherzyka żółciowego. Miałam zatrucie ciążowe i podobno te dwie sprawy były ze sobą powiązane. Dla świętego spokoju poszłabym do lekarza na kontrolę ;-)
 
Witajcie dziewczyny:-)
Cieszę się, że znalazłam ten wątek. Mam to samo!!! zwłaszcza jak leże na lewym boku to mnie boli. czasami ten cholerny ból budzi mnie w nocy.
czy robiłyście jakieś badania na wątrobę?

Pozdrawiam;-)
 
Nie robiłam badań, bo mój lekarz nie wpadł na to, że to wątroba :-( Nawet po cc wmawiał mi, że bóle pod żebrami to po intubacji, przez co zostałam zdiagnozowana dobry tydzień później niż mogłam być. Przez to opóźnienie, zapalenie pęcherzyka zaczęło przenosić się na trzustke, a z tym już nie ma żartów. Do dziś się temu dziwię, bo z jednej strony mówiono mi, że problem z wątrobą był powiązany z zatruciem ciążowym. Z drugiej strony wiedzieli, że mam zatrucie i bóle w tej okolicy i nic z tym nie zrobili... :wściekła/y:
A tak na marginesie, warto o to zadbać, bo problemy z wątrobą mam do dziś - upłyneło już prawie 11 miesięcy.
 
reklama
Ja mówiłam wczoraj dla mojego ginekologa, że mam takie bóle, ale on nie wiedział o co chodz. Był zdziwiony, że w takim miejscu mnie boli.
Dziś mnie nie bolało, ale jak to się powtórzy to co radzicie zrobić?

Pozdrawiam
 
Do góry