reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból w okolicy jajnika i gęsty śluz

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2018
Postów
4
Witam. Jestem zdesperowana, nie śledzę swojego cyklu miesiączkowego, 5 dni temu kochałam się z chłopakiem (z prezerwatywa). Po 2 dniach zaczeło mnie boleć w okolicy jajnika przy wstawaniu i siadaniu (dodaje że mam wykrytego torbiela po tej stronie co mnie boli i małą nadżerke)..do tego po 3 dniach doszedł biały, gęsty śluz. Co to może oznaczać? Czy to objawy ciąży? Proszę o pomoc bo zwariuje.
 
reklama
Wydaje mi się że objawy ciążowe nie występują tak szybko .
Jeśli się denerwujesz to poczekaj jeszcze kilka dni i zrób betę z krwi .
 
reklama
Taki gesty, lepki sluz , wystepuje zazwyczaj przed i po owulacji . Bol jajnika tez by na nia wskazywal .
Poniewaz uzywaliscie prezerwatywy, nic nie powinno byc .
Ale , jak pisze kolezanka, lepiej zainteresuj sie swoim cyklem , wystarczy przeczytac jeden porzadny artykul o np. obserwacji sluzu a plodnosci. Uzbrojona w taka wiedze, bedziesz czula sie pewniej i wiedziala, kiedy mozesz kochac sie bezpiecznie .
 
Do góry