reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból w okolicy krzyżowej - 8tc

Katerina1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2017
Postów
722
Witam. Czy bóle w krzyżu w 8 tc są normalne? W zasadzie jutro rozpoczynam 9tc i dziś zaczęło boleć czy mam powód do niepokoju czy tak może być?
 
reklama
Mnie czasem bolalo w krzyzu i nic zlego sie nie stalo. Najgorsze sa skurcze. Lepiej jedz jutro do lekarza. Odradzam ip.w szpitalu mozna zalapac jakas bakterie, ja zalapalam i po kilku tygodniach skonczylo sie porodem przedwczesnym, dlatego ja odradzam szpital, jesli nie ma konieczności. Lepiej zaplacic za wizyte prywatna. Radze wiec jesli Cie to niepokoi isc jutro do ginekologa.
Trzymam kciuki za nudna ciąże.
 
Siedziałam jakieś 3h przy komputerze, bo musiałam coś napisać - może to od tego, bo po chwili przeszło zupełnie i nic nie boli na szczęście. Jutro idę do lekarza pierwszego kontaktu, bo jestem przeziębiona i mocno boli mnie gardło :/
 
Do góry