reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból w pachwinach

Catsun

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Styczeń 2014
Postów
1 023
Miasto
Jaworzno
Witam,
Jestem w 16 tygodniu ciąży i od kilku dni mam ból w pachwinach.. z kłucia stał sie bólem rwącym, ciągnącym. Nie wiem jak to opisać.. Najczęściej ból łapie mnie w lewej pachwinie i to trwa z 15,30 min. A czasami ból czuję po lewej stronie brzucha z boku nad pachwiną ale to duużo rzadziej. Bardzo się martiwę bo to moja pierwsza ciąża. A wizyte mam prawie za 3 tygodnie. Jak bylam w ten wtorek wszystko było ok tylko miałam troche za twardą macicę podobno przez chwilowe krótkie bóle menstruacyjne które mnie dopadały wieczorami i dostałam Luteinę dopochwową. No i brać nospe jak bardzo by mnie brzuch bolal. Nie wiem czy jak tak boli mnie w pachwinie to normalne czy to jakieś skurcze.. czy mam się wybrać w pt do Ginekologa.. Bardzo się martwię od poprzedniej wizyty. Proszę o wasze wsparcie..
 
reklama
Tutaj masz rozmowę ból w pachwinach To co opisujesz jest prawdopodobnie spowodowane działalnością hormonów i to, że miednica powoli się rozszerza oraz naciągają się więzadła podtrzymujące macicę. Jeśli się bardzo martwisz podejdź do przychodni bądź zadzwoń i spytaj, co masz robić:)
 
Ja mam taki ciągnący ból w pachwinach przy podnoszeniu się z lozka czy przekręcaniu na drugi bok, jak tylko napinam mięśnie brzucha. I to uważam ze jest normalne, bo rozciąga sie macica. Ale jak masz sie stresowac, faktycznie lepiej zgłoś się do swojego prowadzącego, pozdrawiam:)
 
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Mój Gin dziś przyjmuje więc ide. Bardziej od tego bólu w pachwinach martwi mnie identyczny ból nad pachwiną na wysokości pępka:/ Piszcie jeszcze coś na ten temat.. Jak wróce od Gin to odezwę się
 
Castun - czas tak szybko leci że zaraz będziesz:) uwierz ze jesteś teraz w najlepszym momencie ciazy, możesz się nią cieszyć bez większych dolegliwości. A jak brzuch zaczyna rosnąć jak szalony, to nagle człowiek mysli dlaczego droga do własnej stopy wydaje się być tak daleka;) ale kopniaki malucha wynagradzają:) daj koniecznie znać co gin powiedział na te bóle
 
Byłam u Ginekologa i wszystko z dzidziusiem ok;) Nawet dowiedziałam się jaka jest płeć mojego maleństwa:)) <3 Powodem bólu był stan zapalny w pochwie.. Ten z boku brzucha taki rwący to podobno przez to.. Mam antybiotyk dopochwowy. Troche się martwię ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok!
 
Morał z tego taki, że jak coś nas martwi lub ból nie jest naturalny to lepiej iść do Ginekologa i sprawdzić. Ja byłam u niego w ten wtorek a dziś mamy pt.. I dobrze zrobiłam!
 
reklama
Chłopczyka:)) Ale mi to było obojętne szczerze mówiąc;) bo to pierwsza ciąża ale fajnie jest już wiedziec;)
 
Do góry