reklama

ból w pachwinie, 4 miesiące po porodzie

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez mkvet, 1 Lipiec 2016.

1. mkvet

mkvet Fanka BB :)

Cześć Dziewczyny.
    Jestem 4 miesiące po porodzie. Jakieś 2 miesiące po zaczęłam odczuwać ból w pachwinie lewej, taki pulsujący, nie promieniuje. Pojawia się głównie po dłuższych spacerach, czasem nawet przy krótszych. Byłam u lekarza, jestem po USG i badaniach krwi i wszystko ok, a pomysłu co to może być jakoś brak. Któraś z Was może tak miała i udało się zdiagnozować?

Ostatnia edycja: 1 Lipiec 2016
  2. mkvet

Nie biorę tabletek, nie robiłam.

3. reklama
  4. hajduczka

hajduczka Fanka BB :)

Zmień lekarza...

• Niezbyt mądre Niezbyt mądre x 1
    • Lista
  5. witch84

witch84 Fanka BB :)

A miałaś robione USG pachwiny czy brzucha (tzn. jajniki/jajowody)?

Może być:
    1. Przepuklina pachwinowa (mogłabyś zaobserwować pojawienie się guzka - ale może on być wyczuwalny początkowo okresowo) - do wykrycia na USG
    2. Stan zapalny jajników/jajowodów lub obecność torbieli - po ciąży hormony szaleją mogła się jakaś zrobić - do wykrycia na USG
    3. Jeżeli boli Ciebie także odcinek lędźwiowy - to mogą być kamienie nerkowe
    4. Jakiś uraz - nigdzie się nie nadwyrężyłaś? Tu być musiała poprzyjmować leki przeciwzapalne, a ból ustąpi.

6. mkvet

I USG brzucha i usg układu rozrodczego. Brak torbieli. Brak wyczuwalnych guzków, na USG brak przepukliny. Odcinek lędźwiowy nie boli, a leki przeciwbólowe nie pomagają.

7. witch84

witch84 Fanka BB :)

Spróbuj coś przeciwzapalnego (a nie przeciwbólowego). A co bierzesz?

No i ewentualnie jeszcze do chirurga na USG pachwiny, by wykluczyć przepuklinę.

Poleć forum