reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból w podbrzuszu 8 tydzień w czasie spodziewanej miesiączki

Nikolaf

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Październik 2023
Postów
16
Cześć wszystkim, bardzo proszę o pomoc.
W środę zaczynam 8 tydzień ciąży. Ogólnie czułam się dotychczas dobrze, zero wymiotów, czasami miałam lekkie bóle podbrzusza, szczególnie wieczorem i ból piersi. Wczoraj wieczorem trochę się zmartwiłam. Zaczął mi się ból podbrzusza i trwa cały czas. Nie jest bardzo silny, nie mam skurczy. Taki jak przed miesiączką. Właśnie dziś przypada termin miesiączki. Czy to ma jakiś związek? Nie mam krwawień ani plamień. Jedynie wczoraj minimalnie zobaczyłam na papierze lekko różowy śluz ale to było wręcz niewidoczne. Martwię się,bo od początku ciąży nie miałam tak długo utrzymującego się pobolewania podbrzusza. Proszę o poradę . Z góry dziękuję .
 
reklama
Takie rzeczy konsultuje się z ginekologiem.
U mnie 1x taka sytuacja zakończyła się poronieniem, a 2x nie.
Zamiast siedzieć na forum jedź do lekarza lub na IP.
 
Zdecydowanie powinnaś udać się do lekarza żeby sprawdził czy wszystko ok 😉, nie denerwuj się, ale trzeba to sprawdzić, u mnie też źle się skończyło coś takiego, co nie oznacza, że to taki sam przypadek, powinnaś iść z nastawieniem, że upewniasz się, że wszystko jest dobrze ❤️
 
Niestety prawda jest okrutna - jeśli coś jest nie tak, to w większości przypadków nie da się zatrzymać poronienia.
Natomiast spokój jest jak najbardziej wskazany, więc warto upewnić czy jest ok.
 
Cześć dziewczyny ☺️ dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Poszłam do lekarza i na szczęście wszystko w porządku z moim maleństwem
Pamiętaj, że w ciąży z każdym niepokojem warto iść i się nie przejmować, że ktoś powie, że panikujesz, bo i tak się zdarza niestety 🙄 mi lekarz powiedział, że lepiej przyjść z najmniejszą pierdołą niż nie przyjść jak się coś dzieje, bo może być za późno 😬
 
reklama
Do góry