reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból w podbrzuszu jak przed okresem

Nika2017

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Marzec 2017
Postów
64
Cześć wszystkim !
Z mężem staramy się o dziecko i już raczej nam się udało . Już jak tydzień Spóźnia mi się okres. Robiłam test i jedna kreska jest mocno czerwona a druga bardzo jasna.
Od 3 dni boli mnie podbrzusze. Latam Często do ubikacji. Ciagle odczuwam zmęczenie. Czy te oznaki wskazują na ciąże czy to jest powód do zaniepokojenia ?Do ginekologa zapisana jestem dopiero w następnym tygodniu.
 
reklama
@Nika2017 gratuluje ;-) takie bole sa normalne mi utrzymywaly sie do 6tyg teraz pobolewa mnie brzuch ale wieczorem to powiekszajaca sie macica
Kiedy mialas miec miesiaczke?
 
Tak ból brzucha jak na okres świadczy o rozwijającej się ciąży:-) mnie taki ból towarzyszył do około 14tygodnia (oczywiście nie ciągle). W późniejszym czasie może również dojść klucie i ciągnięcie jajników po obu stronach. Masz w sobie nowe życie,wiec organizm musi się przyzwyczaić do nowej sytuacji. Życzę wszystkiego dobrego i gratuluję :-)

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skoro jest druga kreska to jesteś w ciąży;)
Jasną bo wczesna ciaza:)
Zrób sobie betę i potwórz po 48 h czy ciąża się rozwija prawidłowo:).
Mnie też bolał brzuch jak na okres na początku i w późniejszej ciąży też :)
Macica rosnie;)
Jak nie ma plamienia to jest ok
Magne b6 polecam! gratuluję!:)
 
@Nika2017 to bedziesz listopadowka jak ja wchodz na watek listopadowek.
Brzuch sie moze zaokraglic od gazow niestety zmienia sie czestotliwosc pracy jelit i wychodza do przodu no i macica rosnie wiec brzuszek moze sie zaokraglic ale nie musi mowia ze u kobiety spodziewajacej sie kolejnego dziecka widac brzuszek szybciej... Mam nadzieje ze pomoglam
 
@Nika2017 to bedziesz listopadowka jak ja wchodz na watek listopadowek.
Brzuch sie moze zaokraglic od gazow niestety zmienia sie czestotliwosc pracy jelit i wychodza do przodu no i macica rosnie wiec brzuszek moze sie zaokraglic ale nie musi mowia ze u kobiety spodziewajacej sie kolejnego dziecka widac brzuszek szybciej... Mam nadzieje ze pomoglam
Dziękuje serdecznie )
 
reklama
Witam wszystkie:) Udalo mi sie zajsc w ciaze po wielu latach staran. W sumie drugi raz. Pierwszy byl we wrzesniu zeszlego roku niestety w 7 tygodniu okazalo sie ze jest"puste jajo plodowe". Tym razem wszystko wyglada dobrze, beta rosnie, testy ukazuja piekne czerwone krechy ( poprzednio byly bladziutkie). Z moich obliczen wychodzi ze jest 6 tydzien wiem ze to poczatek ale niepokoi mnie bol w podbrzuszu. W dzien jest wszystko w porzadku, poznym wieczorem a nawet w nocy dopadaja mnie delikatne skurcze jak w czasie okresu, w sumie pobolewania. Szczegolnie po wizycie w toalecie. Lece siusiu i pozniej pojawia sie uczucie jak w pierwszy dzien okresu. Mija po kilku minutach, w tym samym czasie pojawia sie ciagniecie. Po chwili wszystko mija i jest w porzadku. Takie cos jest okolo 3-4 razy w nocy. Strasznie sie boje... z tego co czytam wszytskie to mamy ale wole sie upewnic....:)
 
Do góry