reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból w podbrzuszu

chelsea22

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2020
Postów
64
Drogie Panie,

zanim zacznę panikować zapytam. zaczynam 22 tc.
Od kilku dni czuje lekki bol w podbrzuszu gdy zmieniam pozycje z leżącej do siedzącej, zazwyczaj w drugiej połowie dnia. nie mam żadnych krwawień ani innych objawów. troche takie uczucie jakbym miała zakwasy po ćwiczeniach albo jakby okres się zbliżał cos pomiędzy.
Wiem ze tam się wszystko powiększa i rozciąga ale czy to właśnie tak czuć ?
Ruchów dziecka jeszcze nie czuje.
Będę wdzięczna jeśli podzielicie się swoją opinia. dziękuje
 
reklama
Drogie Panie,

zanim zacznę panikować zapytam. zaczynam 22 tc.
Od kilku dni czuje lekki bol w podbrzuszu gdy zmieniam pozycje z leżącej do siedzącej, zazwyczaj w drugiej połowie dnia. nie mam żadnych krwawień ani innych objawów. troche takie uczucie jakbym miała zakwasy po ćwiczeniach albo jakby okres się zbliżał cos pomiędzy.
Wiem ze tam się wszystko powiększa i rozciąga ale czy to właśnie tak czuć ?
Ruchów dziecka jeszcze nie czuje.
Będę wdzięczna jeśli podzielicie się swoją opinia. dziękuje
Każda inaczej odczuwa, to kwestia indywidualna. Ja pod koniec się czułam jakby mnie czołg przejechał. Bóle ala okresowe to norma. Więc cierpliwości.. później będzie "ciekawiej " ;)
Niczym się nie przejmuj
 
Drogie Panie,

zanim zacznę panikować zapytam. zaczynam 22 tc.
Od kilku dni czuje lekki bol w podbrzuszu gdy zmieniam pozycje z leżącej do siedzącej, zazwyczaj w drugiej połowie dnia. nie mam żadnych krwawień ani innych objawów. troche takie uczucie jakbym miała zakwasy po ćwiczeniach albo jakby okres się zbliżał cos pomiędzy.
Wiem ze tam się wszystko powiększa i rozciąga ale czy to właśnie tak czuć ?
Ruchów dziecka jeszcze nie czuje.
Będę wdzięczna jeśli podzielicie się swoją opinia. dziękuje
Rzeczywiście ja również mam takie uczucie jak na okres i czasami jak stoje to takie kłucie nie wiadomo skad w okolicach jajników. Moja położna powiedziała że jeżeli ból nie jest długotrwały i nie ma przy nim żadnych plamień to nie ma sie czym martwić.
 
Hej, w ogóle nie czujesz ruchow ? Zadnego "gilgotania, skrobania"? W 22tc juz powinnaś odczuwać cokolwiek 🤔 prawie tak jakby Ci w jelitach jeździło, tak na dole brzucha. Takie bóle ktore opisałaś to normalka z tym ze powinnaś juz czuć dziecko. Żadna z nas lekarzem nie jest ale jeśli nie poczujesz dziecka w 23tc to ja bym juz biegła do lekarza...
 
Tak może być ze cos czuje, ale nie wiem ze to jest to. dziecko ma się dobrze dopiero co miałam scan połówkowy i tez dopplerem sprawdzamy serduszko.

Cieszę się ze te bóle to normalna sprawa, za 2 tyg idę na scan wiec się dowiem czy wszystko ok:)

dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)
 
Najlepiej skonsultuj to z lekarzem. Bóle w podbrzuszu niby są normalne, ale lepiej nic nie bagatelizować.
Mi na bóle w podbrzuszu lekarz zlecił przede wszystkim Magnez z Wit b6.
Tylko miałam wtedy robione i badanie i usg.
Tu jednak chodzi o ciąże, lepiej spytać czy pójść do lekarza raz więcej niż o raz za mało. Podziwiam osoby, które są tak pewne swoich "diagnoz". Ja jednak polecam choćby wykonanie telefonu do lekarza, dokładne opisanie dolegliwości i niech lekarz zadecyduje czy to normalne czy jednak lepiej sprawdzić dla pewności.
 
Drogie Panie,

zanim zacznę panikować zapytam. zaczynam 22 tc.
Od kilku dni czuje lekki bol w podbrzuszu gdy zmieniam pozycje z leżącej do siedzącej, zazwyczaj w drugiej połowie dnia. nie mam żadnych krwawień ani innych objawów. troche takie uczucie jakbym miała zakwasy po ćwiczeniach albo jakby okres się zbliżał cos pomiędzy.
Wiem ze tam się wszystko powiększa i rozciąga ale czy to właśnie tak czuć ?
Ruchów dziecka jeszcze nie czuje.
Będę wdzięczna jeśli podzielicie się swoją opinia. dziękuje
No i koniec końców odpisałam Ci i urodziłam syna w 34tc także uważaj na bóle jakiekolwiek 😉
 
reklama
Do góry