reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Ból w trakcie stosunku po porodzie

Rozwiązania
0
Witam, jestem po porodzie pięć miesięcy i oczywiście byłam na badaniu kontrolnym u ginekologa. Stwierdził, że wszystko okej. Jednak podczas współżycia odczuwam ból i tak naprawdę nie dopuszczam, aby mąż wszedł do końca, tak jakbym miała skurczone tam wszystko. Krępuję się, nie wiem, czy to problem we mnie... Skoro ginekolog stwierdził, że wszystko jest w porządku...

reklama

sawcia92

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Ja nie dość ze byłam nacinana to jeszcze peklam II /III stopień i ból minął dopiero po 10 miesiącach :(

monitkaz

Miasto
Ok Wrocław
Rozwiązania
0
Ja nie dość ze byłam nacinana to jeszcze peklam II /III stopień i ból minął dopiero po 10 miesiącach :(
Jestem 3,5 miesiaca po porodzie. Bylam nacieta, ale blizna nie przeszkadza o dziwo podczas wspolzycia. A co do tego tez niestety odczuwam dyskomfort. Niektore pozycje odpadaja. Nie wiem co Ty czujesz, ale ja ewidentie parcie, ciagniecie i jak dla mnie jest to obnizenie sie macicy ;/ choc wg gin tez ok

Lu_cy

Rozwiązania
1
Witam, jestem po porodzie pięć miesięcy i oczywiście byłam na badaniu kontrolnym u ginekologa. Stwierdził, że wszystko okej. Jednak podczas współżycia odczuwam ból i tak naprawdę nie dopuszczam, aby mąż wszedł do końca, tak jakbym miała skurczone tam wszystko. Krępuję się, nie wiem, czy to problem we mnie... Skoro ginekolog stwierdził, że wszystko jest w porządku...
Też na badaniu u mnie było ok. Ja nie byłam nacinana ale miałam pękniecie II/III stopień. Na początku po stosunku trochę plamilam i bolało bardzo. Spróbuj kupić i aplikować hydrovag mnie to pomogło bardzo. Teraz jestem 7 miesięcy po porodzie i jest wiele lepiej, ale odczuwam czasem dyskomfort tam gdzie mam blizne

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Ja byłam nacinana i podczas "normalnego" stosunku nic nie czuję, ale niestety niektóre pozycje odpadają, bo jest ogromny dyskomfort...

Patii_666

Rozwiązania
1
Też podczas porodu 'peklam' dosyć długo czułam dyskomfort podczas stosunku min. Parę miesięcy, ale uwierz ze z każdym kolejnym stosunkiem jest lepiej i wszystko się rozluźnia, teraz już czuję jak przed ciąża wszystko, :)

liczba

Rozwiązania
1
Ja jestem po cc i przez kilka pierwszych stosunkow bol okropny. Pozniej sie juz stresowałam i skutkowało tym samym. Kiedy wreszcie odpuscilam napiecie, jest ok. Nie wiem jaki mialas porod dlatego pisze jak bylo po cesarce. Nigdy sie nie spodziewalam, ze wlasnie po takim porodzie moze byc taki bol za pierwszym razem szczegolnie.

Marynia88

Miasto
Piotrków Trybunalski
Rozwiązania
0
Ja do niedawna miałam ten sam problem a jestem prawie 10 miesięcy po porodzie. Jestem przekonana że u mnie ogromny wpływ na odczucia fizyczne miała psychiczna blokada która z biegiem czasu zaczęła odpuszczać, dobry wpływ na mnie miała też rozmowa z partnerem. Myślę że dłuższa gra wstępna też jest wskazana. Sama możesz spróbować jakiś technik relaksacyjnych bo uważam że gdy jesteś spięta i zestresowana to nie ułatwiasz "sprawy"😉

Ostatnia edycja:
reklama

Mamaona

Rozwiązania
12
Ja po pierwszym porodzie też tak miałam. Miałam wrażenie, że mega 'ciasno' mnie zszyli. Na spokojnie, wszystko musi wrócić do normy

Rozwiązania
0
Poród był sn ogólnie, byłam nacinana. Tydzień temu byłam u innego ginekologa i mi polecił rozszerzacze pochwy vagiwell. Już je mam jest kilka rozmiarów i mam "ćwiczyć", ale jeszcze nie zaczęłam. Znacie ten produkt, możecie coś napisać na ten temat?

reklama
Do góry