reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból w trakcie stosunku po porodzie

Dołączył(a)
6 Styczeń 2020
Postów
9
Witam, jestem po porodzie pięć miesięcy i oczywiście byłam na badaniu kontrolnym u ginekologa. Stwierdził, że wszystko okej. Jednak podczas współżycia odczuwam ból i tak naprawdę nie dopuszczam, aby mąż wszedł do końca, tak jakbym miała skurczone tam wszystko. Krępuję się, nie wiem, czy to problem we mnie... Skoro ginekolog stwierdził, że wszystko jest w porządku...
 
reklama
Rozwiązanie
U mnie ten ból był powodem spadku hormonów po porodzie i w trakcie karmienia piersią i niestety nic nie pomogło właściwie nie miałam śluzówki w pochwie, dopiero jak dostałam leki to po miesiącu wszystko wróciło do normy no i przestałam też wtedy karmić więc hormony się zaczęły regulować. Jest wiele różnych powodów takiej sytuacji.
Ogólnie ten ból był tak silny, że stosunek był wogole nie możliwy
Poród był sn ogólnie, byłam nacinana. Tydzień temu byłam u innego ginekologa i mi polecił rozszerzacze pochwy vagiwell. Już je mam jest kilka rozmiarów i mam "ćwiczyć", ale jeszcze nie zaczęłam. Znacie ten produkt, możecie coś napisać na ten temat?
 
reklama
U mnie ten ból był powodem spadku hormonów po porodzie i w trakcie karmienia piersią i niestety nic nie pomogło właściwie nie miałam śluzówki w pochwie, dopiero jak dostałam leki to po miesiącu wszystko wróciło do normy no i przestałam też wtedy karmić więc hormony się zaczęły regulować. Jest wiele różnych powodów takiej sytuacji.
Ogólnie ten ból był tak silny, że stosunek był wogole nie możliwy
 
Rozwiązanie
Do góry