reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból więzadła obłego macicy w ciąży

Mom2B

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Listopad 2021
Postów
11 329
Witam,
czy któraś z was miała ból więzadła obłego macicy w ciąży? boli mnie po jednej stronie i wyczytałam, że to chyba to. Jak sobie z tym radzić? czy to groźne? piszcie wszystko co wiecie, wielkie dzięki!!!
ps. wizyte mam dopiero w pon., wiec za rady typu "skontaktuj sie z lekarzem" dziękuję :)
 
reklama
Mnie coś bolala pachwina w pierwszej ciąży. Nic takiego sie nie działo. Po prostu tam sie wszytsko rozciąga i mogą boleć różne rzeczy. Ale wiadomo lepiej pójść do lekarza jeden raz za dużo niż za malo. Tak czy siak u mnie to była pierdola i musiałam się pogodzić, że boli i boleć przez jakiś czas będzie :D
 
Hej ja tez mam taki ból z prawej strony, czasem trwa cały dzień aż ciężko chodzić i jak k leżę to tez ciągnie w pachwinie , po prostu leżę moment kiedy mogę i czekam aż przejdzie
 
Hej, ja mam i to OKROPNE. Od okolo 22 tygodnia raz boli mniej, raz mocniej, ale ostatnie 3 nocy budze sie z bólu. Mój lekarz mi dokladnie wytlumaczyl co i jak i ogolnie jest to naturalne i nie można z tym za bardzo nic zrobic. Ale ból jest koszmarny… Lada moment zaczynam 28 tydzień i az sie boje co mnie czeka dalej, ale na ten moment bol mi uniemozliwia spanie w nocy
 
Mnie bolalo tak bardzo, że nie mogłam stać i spacerować dłużej niż 5-10 min. Czułam ból jakby ktoś mnie działa nożem. Wszystko przeszło po porodzie. 😀
 
reklama
No to to jest to co mnie czasami łapie, głównie w nocy gdy na śpiąco nagle się obracam i nagle budzę się z ostrym bólem w okolicach niby pachwiny niby z boku brzucha.
Takie zakłucie ale mocne, oczywiście po chwili przechodzi ale nieraz zwariować idzie .
 
Do góry