reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból zęba 8 tydzień

Martyna9494

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2021
Postów
79
Dziewczyny strasznie boli mnie ząb (od kilku dni, dzisiaj mocniej). Jestem w 8 tyg ciąży bliźniaczej. Nie wiem co mam robić. Nie biorę oczywiście żadnych leków, ale już jestem na wykończeniu. Podejrzewam, że ząb jest do leczenia kanałowego. Czy byłyście w takim tygodniu u dentysty? Pewnie przez weekend i tak nic nie załatwię, ale może uda się chociaż zapisać. Mój problem to strach przed dentystą, ale jeszcze większy przed stratą fasolek. :( Jestem po jednym poronieniu
 
reklama
Przeciwbólowo możesz wziąć coś z paracetamolem. I jak najszybciej do dentysty. W weekend w większych miastach działa pogotowie stomatologiczne. Jak ból będzie mocny to szukaj gdzies koło siebie. Nieleczony ząb przyniesie wicej szkód niż Twój strach.
 
Dziewczyny strasznie boli mnie ząb (od kilku dni, dzisiaj mocniej). Jestem w 8 tyg ciąży bliźniaczej. Nie wiem co mam robić. Nie biorę oczywiście żadnych leków, ale już jestem na wykończeniu. Podejrzewam, że ząb jest do leczenia kanałowego. Czy byłyście w takim tygodniu u dentysty? Pewnie przez weekend i tak nic nie załatwię, ale może uda się chociaż zapisać. Mój problem to strach przed dentystą, ale jeszcze większy przed stratą fasolek. :( Jestem po jednym poronieniu
Wiem, że łatwo powiedzieć: ale naprawdę nie ma się czego bać. Znajdź dentystę z dobrymi opiniami i jestem przekonana, że odczarujesz sobie obraz dentysty- tego życzę ❤️
Tak jak piszą dziewczyny, weź paracetamol i koniecznie umów się na konsultacje, infekcje w jamie ustnej mogą impaktować na całe ciało. Przytulam Cię mocno 🌸
 
Wiem, że łatwo powiedzieć: ale naprawdę nie ma się czego bać. Znajdź dentystę z dobrymi opiniami i jestem przekonana, że odczarujesz sobie obraz dentysty- tego życzę ❤️
Tak jak piszą dziewczyny, weź paracetamol i koniecznie umów się na konsultacje, infekcje w jamie ustnej mogą impaktować na całe ciało. Przytulam Cię mocno 🌸
Dziękuję. W poniedziałek się umowie i pójdę. Na razie staram się bez leków. ❤️
 
Do góry