reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból zęba

No to od razu widać, że mogę sobie z twoim mężem przybić piątkę. Takie samo poczucie " czarnego humoru" ;D
 
reklama
taa ;)
poczucie humoru jak najbardziej i w moim stylu, ale temat dentysta jest smiertelnie powazny jezeli o mnie chodzi 8)
znioslam robienie tatuazu bez piszczenia, ale jak tylko widze sadyste.....przepraszam dentyste ;) z wiertlem w reku to mam ochote zwiewac szybko i juz raz pan stomatolog proponowal mi, zebym moze po wizycie u niego skorzystala jeszcze z uslug jakiegos lekarza od glowki ;) :p

jesli ten belgijski dentysta nie bedzie mial jakiegos lewarka albo innych sprzetow to nie wiem czy uda mu sie naklonic mnie do otworzenia buzi.........jest co prawda jeden delikatny argument: zab z ktorym mam problem to dwojka i nie jestem pewna czy chcialabym, zeby w przyszlosci byla zastepiona zlota proteza hehe
 
DALAM RADE!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D
zdejmowanie kamienia + leczenie kanalowe 8)

za 2 tyg ide znowu hehe :p
trzeba bedzie to kanalowe dokonczyc, ale powtarzam sobie, ze to nie dla mnie tylko dla malucha i udaje, ze mnie nie boli, zeby sie nie stresowal ;)

najgorsze bylo to zdejmowanie kamienia, bo mialam od niego juz masakrycznie krwawiace dziasla......ugh, kawalki mieska potem wypluwalam :p ale przynajmniej bede teraz mogla myc zeby bez krwi ;D
 
reklama
Do góry