reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból żeber po porodzie

Kolendra1234

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Marzec 2021
Postów
28
Hej, jakiś miesiąc po porodzie zaczęły boleć mnie żebra. Ginekolog i położna mówili, że to normalne, że przejdzie, ale jestem już 4 miesiące po porodzie, a ból nadal trwa. Nie zawsze. Są to sytuację gdy: dłużej noszę dziecko, dłużej sprzątam, gotuję. Po prostu gdy robię coś fizycznie. Boli też gdy schylam się dłużej do dziecka, np. gdy się bawimy. Wtedy mam takie dziwne uczucie jakby mi żebro nachodziło na żebro. Dodam, że naciskano mi na brzuch przy porodzie i wręcz zginano mnie w pół. Czy któraś z Was tak miała? Ile to trwało?
 
reklama
Hej, jakiś miesiąc po porodzie zaczęły boleć mnie żebra. Ginekolog i położna mówili, że to normalne, że przejdzie, ale jestem już 4 miesiące po porodzie, a ból nadal trwa. Nie zawsze. Są to sytuację gdy: dłużej noszę dziecko, dłużej sprzątam, gotuję. Po prostu gdy robię coś fizycznie. Boli też gdy schylam się dłużej do dziecka, np. gdy się bawimy. Wtedy mam takie dziwne uczucie jakby mi żebro nachodziło na żebro. Dodam, że naciskano mi na brzuch przy porodzie i wręcz zginano mnie w pół. Czy któraś z Was tak miała? Ile to trwało?
Mnie koło roku czasu bolały żebra 😒
 
Mnie 5 tygodni po teraz boli na wysokości linii majtek a sn więc to nie przez cięcie... Boli przy ruszaniu się i sama nie wiem czy wszystko wraca nadal na miejsce?
 
Do góry