reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból

Dołączył(a)
27 Lipiec 2015
Postów
11
Miasto
Żywiec
Czy Wy przyszłe mamy też macie straszne bóle żeber, i kręgosłupa? I czy macie w brzuchu uczucie takiej ciężkości, i takiego ciągnięcia w okolicach macicy, że nawet podczas snu ciężko jest się Wam przewrócić na drugi bok? Czy to normalne?
 
reklama
Ja tez szczególnie z początku ciąży miałam ciągnące bóle w dole brzucha - lekarz powiedział, że to rozciągająca się właśnie macica.
Bólu kręgosłupa nie miałam. Za to kilka razy silne bóle w okolicy nerek (takie że aż płakałam z bólu i byłam pewna że skończy się na pogotowiu) ostatecznie minęły, a USG nerek nic nie wykazało. Lekarz uznał, że w ciąży naprawdę może boleć w różnych miejscach i niekoniecznie będzie wiadomo co dokładnie bolało. Myślę że jeśli bóle nie ustępują to trzeba zgłosić się do lekarza i badaniami potwierdzić że wszystko jest OK.
 
Do góry