reklama

Ból :(

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez zxcv, 12 Sierpień 2015.

1. zxcv

zxcv Zaciekawiona BB

Czy Wy przyszłe mamusie też macie straszne bóle żeber, i kręgosłupa? Ja jestem w 30tc i bardzo mi to dokucza... I czy macie uczucie ciężkości w brzuchu, i takiego jakby ciągnięcia w okolicach macicy, że nawet podczas snu trudno Wam się przewrócić na drugi bok, bo jest tak ciężko? Czy tylko ja mam taki problem?

2. bejbi

bejbi Fanka BB :)

nie jestem w ciąży, ale w pierwszej ciąży dzidziak podchodził mi pod żebra,czasem nie mogłam zebrać oddechu, ciężkość to norma, w przewracaniu na boki też, a masz twardy brzuch czy miękki?

3. reklama
  4. zxcv

zxcv Zaciekawiona BB

Różnie...

5. bejbi

a to spoko, jakby był twardy cały czas to trzeba lekarzowi zgłosić

6. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Oj miałam, miałam... I inne atrakcje także... uroki końcówki ciąży.

7. pauliiii84

pauliiii84 Aktywna w BB

no niestety mamusie mają takie różne dolegliwości .. ja miałam podobnie i straszne bóle kręgosłupa jak mała sie na niego cisła.. wiec sie nie przejmuj to normalne w III trymetrze że tak to wyglada, takie uroki końcówki ciąży.

8. engacka

engacka Fanka BB :)

Łączę się w bólu, ja też z każdym dniem mam coraz ciężej. Najgorzej jest rano, przeszywający ból kości łonowej, bioder, krzyża, poruszam się jak staruszka podpierając ścian i mebli przez pierwszą godzinę, dopóki tego nie rozchodzę. A twardy brzuch mam cały czas od kilkunastu tygodni, puszcza trochę jak leżę, ale też nie zawsze. Mieszkam w Anglii, i tutaj się tym nie przejmują i twierdzą, że wszystko jest ok. Pozostaje mi wierzyć na słowo :)

9. bejbi

współczuję, trzymajcie się dzielnie

10. reklama
  11. Cherie87

Cherie87 Fanka BB :)

Ja miałam ok 3 razy takie ogromne bóle w lewej pachwinie, że nie dało się spać, siedzieć, leżeć.. nic. Trwały one po jakiś tydzień-dwa, mijały i znów po miesiącu się pojawiały. Na badaniach nigdy nic nie wychodziło, nic nie było widać, leżałam nawet na chirurgii bo podejrzewali, że coś z jelitami nie tak.. Tak więc znam dobrze te ciążowe bóle :) Trzeba je przetrwać. Już niedużo Ci zostało :)

12. Chybra

Chybra Fanka BB :)

Tak jak dziewczyny piszecie jest to normalne, wszelkiej maści i rodzaju bóle i dolegliwości to normalka, szczególnie w końcówce. Mi od jakiś dwóch tygodni twardnieje brzuch na chwilę i odczuwam ciągnięcie w dół i coś jakby bobabasek tak od środka za skórę ciągnął. A oprócz tego mój młody ma już od dłuższego czasu dziwną pozycję, mianowicie rękami odpycha się od miednicy i pęcherza po lewej, a nogami po prawej od żeber. Bajlando w brzuchu mam ostre. Ale nic no, wystarczy, że się trochę poprzekręcam, pozmieniam pozycję i jakoś przechodzi. Będzie dobrze ;-)

Poleć forum