reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bolaca dłoń - wszystko mi z niej wypada (((

hej ja cierpie na ta sama przypadlosc tuz po 2 miesiacach po porodzie zaczela mnie bolec lewa reka a dokladnie kucik i nagdarstek lekarz na pogotowiu powiedzial ze naciagnelam sobie i poslal do domu . Ale z dnia na dzien bylo gorzej a ze mialam wiztue u ortopedy bo mam zapalenie sciegna jeszcze z przed ciazy to pokazala i reke i to z tego wyszlo ze zapalenie pochewek i reka w gips na 4 tygodnie, nie pomoglo potem steryd i tez nic czeka mnie zabieg
ale zeby to bylo wszystko mam tez zapalenie pochewek w prawej dloni jednym slowem sypie sie ...
wiec jesli was dziwnie boli reka to samo nie wyjdzie.. pozdrawiam
 
reklama
Niestety też dopadła mnie przypadłość o oryginalnej nazwie Zespół deQuervaina :) Z mojego doświadczenia to radzę konsultować tego typu przypadki z jakimś dobrym ortopedą. Niestety nieraz się zdarza, że lekarze na izbie przyjęć nie znają się dokładnie na takich cudach i chcą leczyć zupełnie co innego. Byłam u kilku specjalistów zanim trafiłam na tego co znał się na rzeczy. Po zabiegu wszystko wróciło do normy. Jeśli komuś się to przyda to nazywa się Jan Paradowski i przyjmuje w Krakowie w klinice Sport-med.
 
Do góry