reklama

bolące piersi - czy to ciąża ?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez madzia1208, 26 Styczeń 2016.

Nulini
Najlepsza odpowiedź Nulini, 26 Styczeń 2016
Zrób test z krwi, będziesz mieć pewność. Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. madzia1208

madzia1208 Początkująca w BB

Witam
    1 stycznia tego roku uprawialiśmy z mężem seks bez zabezpieczenia był to 13 dzień cyklu. 16 stycznia dostałam okres był w miarę normalny tylko trwał 3 dni a mam zazwyczaj miesiączkę około 5 dni. Przed okresem zaczęły mnie boleć piersi czym się zbytnio nie przejęłam bo tak mam ale zawsze bo miesiączce mnie przestają boleć, a tu do dnia dzisiejszego zaczęły boleć jeszcze bardziej i są nabrzmiałe. Dnia wczorajszego zrobiłam test który wyszedł negatywnie. Pytanie moje czy mogę mimo wszystko być w ciąży? Czy trzeba poczekać z zrobieniem kolejnego testu? Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam :)

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13682973 by Nulini, 26 Styczeń 2016
  3. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Głosów: 2
    Zrób test z krwi, będziesz mieć pewność.

Nulini, 26 Styczeń 2016 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. Jugosława

Jugosława Fanka BB :)

Witaj,

Bolące piersi mogą być objawem ciąży, ale nie muszą.
    Od 1.01 minęły ponad trzy tygodnie, więc teoretycznie nawet gdyby owulacja trochę się przesunęła test z moczu powinien wykazać ciążę. Chyba najlepiej powtórzyć test, albo zrobić beta hcg z krwi. Oznaczenie z krwi powinno dać ci jednoznaczną odpowiedź na to czy jest ciąża czy nie.

6. bejbi

bejbi Fanka BB :)

ile dni trwa twoj cykl?mnie tez czesto bola piersi i sie zastanawiam dlaczego, moim zdaniem, zbadaj piersi

7. madzia1208

madzia1208 Początkująca w BB

Dziękuję za porady :) pewnie jeszcze poczekam ze wszystkimi działaniami do planowanej miesiączki. cykl mój trwa 28 dni. Pozdrawiam

Poleć forum