reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bolące piersi - czy to ciąża ?

Dołączył(a)
26 Styczeń 2016
Postów
2
Witam
1 stycznia tego roku uprawialiśmy z mężem seks bez zabezpieczenia był to 13 dzień cyklu. 16 stycznia dostałam okres był w miarę normalny tylko trwał 3 dni a mam zazwyczaj miesiączkę około 5 dni. Przed okresem zaczęły mnie boleć piersi czym się zbytnio nie przejęłam bo tak mam ale zawsze bo miesiączce mnie przestają boleć, a tu do dnia dzisiejszego zaczęły boleć jeszcze bardziej i są nabrzmiałe. Dnia wczorajszego zrobiłam test który wyszedł negatywnie. Pytanie moje czy mogę mimo wszystko być w ciąży? Czy trzeba poczekać z zrobieniem kolejnego testu? Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam :)
 
reklama
Witaj,

Bolące piersi mogą być objawem ciąży, ale nie muszą.
Od 1.01 minęły ponad trzy tygodnie, więc teoretycznie nawet gdyby owulacja trochę się przesunęła test z moczu powinien wykazać ciążę. Chyba najlepiej powtórzyć test, albo zrobić beta hcg z krwi. Oznaczenie z krwi powinno dać ci jednoznaczną odpowiedź na to czy jest ciąża czy nie.
 
Do góry