reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle biodra podczas snu :(

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
Dziewczyny czy to normalne że podczas snu i tylko snu bardzo bolą mnie biodra ? Wybudzam się po kilka razy w nocy a ból jest okropny. Rano jak wstanę nic mnie już nie boli.. Jestem w 9 tc a ból pojawił się tydzień temu i jest co noc
Jakieś rady ? Wskazówki ?
 
reklama
Od początku ciąży więzadła i stawy są rozluźnione... mnie niestety tez bolą ale nic nie poradzisz na to. Musisz kombinować z ułożeniem poduszek starac sie na miękkim materacu spać i póki możesz kładź się na brzuchu i plechach
 
Szybko Ci się to zaczęło... Pytanie, czy trochę się porozciąga i da spokój na jakiś czas, czy będzie męczyło cały czas już. U mnie raz lepiej, raz gorzej, ale podczas snu to niedawno. Z lewej na prawą, z prawej na lewą i ból promieniuje aż do stopy, a najlepiej mi jak się kładę na plechach, ale staram się tak nie usnąć, bo brzuch już za ciężki. U Ciebie jest szansa, że Ci to niedługo przejdzie na jakiś czas, bo na Twoim etapie miałam problem z przekręcaniem się z boku na bok i spojenie bolało jak chodziłam. ;)
 
Do góry