reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle brzucha po zażywaniu żelaza.

...Margotka9022...

Szczęśliwa mama
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2012
Postów
2 529
Jestem w 28 tc. W poprzedni wtorek na wizycie dowiedziałam się że mam anemię. Dostalam żelazo i od tego momentu zaczęły się problemy. Cierpię na okropny bol brzucha, jelit, mimo codziennych wyproznien czuje się jakbym miała kilkudniowe zaparcia... najgorzej jest w nocy. Ból budzi, nie daje spać. Byłam dziś u internisty i rozłożył ręce mówiąc ze tak może być. Zmienił mi tabletki. Jakieś rady jak zażywać, kiedy, żeby zminimalizować przykre skutki uboczne?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem w 28 tc. W poprzedni wtorek na wizycie dowiedziałam się że mam anemię. Dostalam żelazo i od tego momentu zaczęły się problemy. Cierpię na okropny bol brzucha, jelit, mimo codziennych wyproznien czuje się jakbym miała kilkudniowe zaparcia... najgorzej jest w nocy. Ból budzi, nie daje spać. Byłam dziś u internisty i rozłożył ręce mówiąc ze tak może być. Zmienił mi tabletki. Jakieś rady jak zażywać, kiedy, żeby zminimalizować przykre skutki uboczne?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Bierzesz tylko żelazo czy jeszcze jakieś inne leki? Słyszałam coś o tym, że żelaza nie wolno łączyć z innymi lekami. Dziewczyny na innym wątku pisały o tym.
 
Dziewczyny pisały o Tym, że przerwa powinna być 3-4h ponieważ źle się wyłaniają. Być może mała przerwa ma też swoje skutki uboczne, które występują u Ciebie. Myślę, że najlepiej będzie jeśli poradzisz się swojego lekarza prowadzącego.
 
Zapytaj lekarza swojego albo tak jak Dora pisze sok z buraka
Mojej mamie bardzo hemo skoczyła po soku tylko nie wiem czy lubisz:)
 
Dzięki dziewczyny. Lekarka kazała odstawić żelazo. Ostatnia tabletkę zszylam wczoraj o 22 i ciągle, non stop mnie boli brzuch. Mam nadzieje ze jutro będzie juz lepiej.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry