reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bole brzucha

marzenaalicja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Lipiec 2005
Postów
929
Miasto
Lüneburg
Witam,nie wiem co sie dzieje,ale mialam przed chwila straszne bole brzucha.Trwalo to okolo 45 min i bolalo tylko z lewej strony.Mialam wrazenie jakby mnie ktos od srodka rozdzieral:-(.W sobote rano tez mialam taka przygode,trwala ona dwie godz.Mam juz dwoje dzieci,ale takich bolow to ja wtedy nie mialam.Jutro rano mam termin u ginekologa ,ciekawe co on na to.W czwartek zaczynaja sie wakacje i chcielismy z dziecmi wyjechac na trzy tygodnie.Mam nadzieje,ze nasze malenstwo nie pokrzyzuje nam planow.Trzymalcie za nas kciuki,ja jestem dopiero 33 tygodniu.Pozdrawiam.
 
reklama
Ból bólowi nierówny i cięzko cos poradzic na 100%. Ja mam takie odkad maluszek ułozył sie głowa na dół. Lekarz powiedział, że to główka naciska na wiazadła (tak jakby ktos nozem kroił) ale najczesciej bólowi towarzysza ruchy dziecka no i trwa pare sekund. Słyszałam, ze silny ból w dole brzucha (utrzymujacy sie) moze swiadczyc o odklejaniu sie łozyska.
 
Myślę że powinnaś to skonsultować z lekarzem. Ja mam też silne bóle brzucha - mój gin mówi że z powodu rozciągania się macicy i ucisku dzidzi. Poza tym też boli mnie podbrzusze - ale to też ponoć normalne bo rozchodzą mi się kośći spojenia łonowego:(

Mnie często boli lewa strona ale dlatego że mój synalek czasami mi uciska jakiś organ. Muszę się wtedy inaczej ułożyć tak żeby mógł się przekręcić i mi to pomaga. Ale takie długie bóle na pewno trzeba skonsultować. Dobrze że masz akurat jutro wizytę. Napisz co powie twój lekarz i powodzenia! :)

moja dzidzia
 
Ja mam tak jak dziewczyny, ze bólowi towazyszy ruch dziecka ale nigdy nie trwa tak długo. Nie ma co lepiej jak z lekarzem to skonsultujesz!!
 
Czesc,bylam dzisiaj u gin,ale nic specjalnego sie nie dowiedzialam,bo doszlo miedzy moim lekarzem i mna do nieporozumienia.Skutkiem naszej niezbyt milej rozmowy jest to ,ze najprawdopodobniej macica sie rozciaga,a ja bede szukala nowego gin.Zachowal sie w stosunku do mnie i mojego partnera po chamsku,a ja sobie na takie zachwanie nie pozwole.W osmym miesiacu zmienac lekarza to zadna przyjemnosc.No trudno.Dzisiaj mialam sie dobrze i mam nadzieje,ze tak pozostanie.Pozdrawiam,Marzena.
 
Cześć marzenaalicja.
Współczuję takiego lekarza. Nie jest to miłe szukać na sam koniec gina. Ale jak nie masz zaufania do tego to lepiej faktycznie zmienić.
Mój teraz na urlopie i wrazie czego muszę też udać się do innego, który akurat dyżuruje. A są tam nie zbyt mili i fajni.
happy pisze:
Ja mam też silne bóle brzucha - mój gin mówi że z powodu rozciągania się macicy i ucisku dzidzi. Poza tym też boli mnie podbrzusze - ale to też ponoć normalne bo rozchodzą mi się kośći spojenia łonowego:(

Mnie często boli lewa strona ale dlatego że mój synalek czasami mi uciska jakiś organ. Muszę się wtedy inaczej ułożyć tak żeby mógł się przekręcić i mi to pomaga.
Też tak podobnie mam...
Powinnaś dużo leżeć i odpoczywać. Tak mi przynajmniej radził mój gin.
Pozdrawiam
 
Dokładnie - leżenie, odpoczynek i Nospa (od 1 do 6 tabletek na dzień przy skurczach i silnych bólach).

Ja też współczuję zmiany lekarza, ale lepsze to niż się niepotrzebnie denerwować. Powodzenia!

moja dzidzia
 
a jak no-spa nie pomaga (tak jak dla mnie) to 2 razy dziennie skopolan. Lekarz mi tak poradził i jest lepiej. choc wydaje mi sie, ze najbardziej pomaga magnez (magne b6) i polegiwanie.
 
Witam,bylam dzisiaj u nowego gin i wszystko jest Ok. ;D.Zrobil mi dokladne badania i mam nowe zdjecie.Bardzo ciekawe,bo widac usta i dziurki w nosie :).Bede chciala je wstawic ,zobaczymy czy mi sie uda,bo z suwaczkiem nadal mam problemy :(.Moja dzidzia wazy juz okolo 2600.Ladna waga,prawda?
Jutro jedziemy na wypoczynek i nie bedzie nas do 2-go sierpnia.Dopiero co was znalazlam i juz musze opuscic :(.
Zycze Wam milych.spokojnychi chlodnych ;) dni.Pa.
 
reklama
Do góry