reklama

Bóle brzucha.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2014' rozpoczęty przez Montiś, 20 Wrzesień 2013.

1. Montiś

Montiś Zaciekawiona BB

Witam Drogie mamusie. :) Chodź to moja druga ciaża martwi mnie to ze mam bóle brzucha takie jak skurcze i nie wiem czy to jest powód do zmartwień czy to tylko macica sie powiększa... Poradzicie.

Ostatnia edycja: 20 Wrzesień 2013
  2. millie_101

millie_101 Zaciekawiona BB

weź może najpierw no spe forte. jak nie przejdzie to skontroluj to na IP albo u swojego gin. Ja jestem przewrażliwiona....

3. reklama
  4. pinki1980

pinki1980 Fanka BB :)

No ja też najpierw wzięłabym no-spę i magnez a jakby nie przeszło to pojechałabym na IP lub do gin.

5. mouse23

mouse23 Fanka BB :)

mam takie bole od 2 tygodni,pojechalam nawet na izbe przyjec,nic sie nie dzialo z malenstwem.lekarz mowi ze to normalne,wlasnie rozciaganie sie macicy.skurcze łapia mnie najczesciej w nocy,biore nospe przechodzi po ok 10 min.innej recepty nie mam

6. Montiś

Montiś Zaciekawiona BB

dziękuje za podpowiedzi, nie mam ich często le jak sa to mnie niepokoi ale powiem o tym lekarzowi na kolejnej wizycie.

7. mlodamama21

mlodamama21 Fanka BB :)

mi to tłumaczono tak.. jak ból nie jest silny, skurczowy, nie plami się i nie brudzi, i nie ma innych problemów to nie ma się co martwić.. Jeśli jednak ból przeszkadza i nie daje zapomnieć o tym że boli a nie pobolewa to warto się komuś pokazać.. widzisz ja brudziłam na zółto, pobolewał mnie brzuch a tu nagle ból nerki i wyszło od czego... ja to wgl panikara jestem i najchętniej bym zamieszkała w sąsiedztwie z moim gin:D

8. monisia0605

monisia0605 Fanka BB :)

U mnie zas lekarka powiedziala, ze jesli jest to kujacy bol po bokach to znaczy ze macica sie rozciaga i jest wszystko ok i jesli to przeszkadza zazyc nospe i magnez oczywiscie, bo on rozkurczowo dziala. Ale jak to jest tepy bol podbszusza i trwa dlugo i jesli towarzysza mu plamienia czy nawet krwawienia to trzeba sie niepokoic i najlepiej do szpitala jechac. U mnie to sie sprawdzilo i jak mnie bolalo podbrzusze i plamilam to spedzilam tydzien w szpitalu.

9. nieznajoma1991

nieznajoma1991 Fanka BB :)

mnie tez czesto boli brzuch, ale mowia jak nie ma krwawienia ani plamienia to wszystko jest ok bo sie tam ustawia i rozciąga macica..
    nawet nospa nie pomaga..

10. reklama

Poleć forum