reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle brzucha.

Montiś

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Maj 2010
Postów
27
Miasto
Piotrków Trybunalski
Witam Drogie mamusie. :) Chodź to moja druga ciaża martwi mnie to ze mam bóle brzucha takie jak skurcze i nie wiem czy to jest powód do zmartwień czy to tylko macica sie powiększa... Poradzicie.







 
Ostatnia edycja:
reklama
weź może najpierw no spe forte. jak nie przejdzie to skontroluj to na IP albo u swojego gin. Ja jestem przewrażliwiona....
 
mam takie bole od 2 tygodni,pojechalam nawet na izbe przyjec,nic sie nie dzialo z malenstwem.lekarz mowi ze to normalne,wlasnie rozciaganie sie macicy.skurcze łapia mnie najczesciej w nocy,biore nospe przechodzi po ok 10 min.innej recepty nie mam
 
mi to tłumaczono tak.. jak ból nie jest silny, skurczowy, nie plami się i nie brudzi, i nie ma innych problemów to nie ma się co martwić.. Jeśli jednak ból przeszkadza i nie daje zapomnieć o tym że boli a nie pobolewa to warto się komuś pokazać.. widzisz ja brudziłam na zółto, pobolewał mnie brzuch a tu nagle ból nerki i wyszło od czego... ja to wgl panikara jestem i najchętniej bym zamieszkała w sąsiedztwie z moim gin:D
 
U mnie zas lekarka powiedziala, ze jesli jest to kujacy bol po bokach to znaczy ze macica sie rozciaga i jest wszystko ok i jesli to przeszkadza zazyc nospe i magnez oczywiscie, bo on rozkurczowo dziala. Ale jak to jest tepy bol podbszusza i trwa dlugo i jesli towarzysza mu plamienia czy nawet krwawienia to trzeba sie niepokoic i najlepiej do szpitala jechac. U mnie to sie sprawdzilo i jak mnie bolalo podbrzusze i plamilam to spedzilam tydzien w szpitalu.
 
reklama
Do góry