reklama

Bóle brzucha

Miewacie dolegliwe bóle kręgosłupa ,a może migrene ,bezsenność, bóle podbrzusza!!Poradzimy so

1. Gryf

Gryf Zaciekawiona BB

Dziewczyny! Czy któraś ma/miała bóle podobne do miesiączkowych w II trymestrze? 2 ostatnie dni dostarczyły mi wielu stresów, mało jadłam i spałam, a mój niewielki brzuszek jakby się schował. Pilnuje mnie już jeden aniołek... Jestem przerażona :(

2. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

tez to przechodzilam ale nie ma czym sie martwic ja mam naprawde malutki brzuszek i zazelam zamiast duzych ilosci miesa jesc duzo owocow warzyw no i oczywiscie moj maluch jest zupelnie zdrowy i ruchliwy okropnie bole w II trymestrze sa czesto spotykane bo nasze macice sie przygotowywuja do porodu nie masz naprawde czym sie martwic ja od kad zaszlam w ciaze nie przyjmuje zadnych lekow bo nie chce wole sie polozyc i odpoczac nawet moj partner jest bardzo zszokowany tym ze wytrzymoje te bole ale to dopiero poczatek jak na razie mi wystarcza dlugi sen i lenistwo ;)

3. reklama
  4. Ewelciaaaa21

Ewelciaaaa21 Początkująca w BB

Gryf Witam Cie... z tego co napisalas a ja przeczytalam to tak samo przechodzisz ciaze jak ja ja takze sie tak czulam i myslalam ze ze mna jest cos nie tak...
    Ale zaczelam jesc tak jak Eve19 duzo owocow,warzyw i serka zoltego :sorry2: I naprawde nie mamy sie co przejmowac... Ja takze nie przyjmuje zadnych lekow ani zadnych syropow... wole sie polozyc i troszke pocierpiec... Chodz to pikus teraz... Najlepsze bedzie gdy bedziemy rodzic... POzdrawiam:happy:

5. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

oj tak popieram ja nawet nie mysle o porodzie bo mnie dreszcze przechodza az ale ciesze sie ze przybywa nas na grupie i chce zebyscie same tez zaczynaly jakies tematy na pewno cos wymyslimy ja polecam w czasie ciazy zajadac warzywka i owoce w duzych ilosciach jak ktos moze oczywiscie i pic duzo wody nie gazowanej badz przegotowanej pomaga naprawde jak wiadomo mieso ciezko strawne wiec nie polecam przesadzac tak samo jak z jajkami choc lekarze polecaja mnie osobiscie na poczatku ciazy bardzo nie podchodzily i puszczalam pawie tak samo jak po miasku i musialam odpuscic sobie teraz przy obiadku wole duzo zielonki jak to sie mowi;-)

6. Gryf

Gryf Zaciekawiona BB

Te zwykle bole jakos tez znosze, choc moja szefowa chyba strasze sadzac po jej minie, gdy nie moge w pracy wstac z krzesla :D Natomiast moja pani dr powiedziala, ze bole takie jak miesiaczkowe na tym etapie ciazy to jednak bardzo niedobrze i kazala pobrac na rozkurczenie, magnez i B6 :( i chciala dac L4, ale raczej zebym poleniuchowala. Niedlugo wizyta. Mam nadzieje, ze bedzie ok, bo brzuch jakis twardawy mi sie robi. A co do diety, to polecam jogurty i jeszcze raz jogurty! Pozdrawiam

7. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

a powiedz mi gryf w ktorym miesiacu jestes??ja ostatnio czytalam troszke o twardych brzuszkach moge ci poradzic cos i chyba twoja pani dr ma racje zebys sie nie przemeczala ja np w czasie pracy zemdlalam i cieszko nawet mam gdy za dlugo stoje wiec moze tez idz na urlop

8. Gryf

Gryf Zaciekawiona BB

Tak sie rozpisalam i nie dodalo mi mojego wpisu :/ Ok.4 msc. Niedlugo wizyta u lek., jestem cala w nerwach, choc brzuch po proszkach przestal bolec. Wiem, troche panikuje. Jesli ktoras z Was jest mama aniolka (a zadna kobieta nie powinna przez to przechodzic) to mnie w pelni rozumie. Najchetniej 24h/dobe lezalabym pod usg, czy tym razem wszystko jest ok. I tak postep, ze przestalam sprawdzac co chwila, czy oby nie krwawie (minela juz TA data, liczac w tc). Ale to Wam tylko pisze, bo poza tym dzielnie chodze do pracy i staram sie zyc w miare normalnie (oczywiscie, ze w domu sie rozpieszczam na maksa :)

9. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

oo Gryf jak ja dawno cie nie widzialam odwiedzaj czescieji cos klikaj cou ciebie??hmm ja niestety mama aniolka nie jestem raczej diabla wcielonego straszny dzieciak ;) a co do ych boli mnie nie przechodza a recepta na to zeby poczuc kopniaki malucha jest laskotanie po brzuszku tz.delikatne mizianie wtedy maluchy sie pieszcza moj szkrab to uwielbia i strasznie kopie na usg tak samo kopie ciagle heh pozdrawiam

10. reklama
  11. Gryf

Gryf Zaciekawiona BB

Nie pisz "niestety" a "na szczescie". U mnie- goroco! Upal mnie dobija, a mialo byc juz dzis tak pieknie, chlodno i deszczowo. NO I?? ;)

12. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

u mnie chlodno jest ale nie deszczowo ;( jak bym mogla to z mila checia bym ci pokazala filmik mojego ruchomego brzusia jak by diabel w nim siedzial doslownie a silny jak cholera a ty miziaj swoj brzuszek i czasem mozesz piorkiem sie po smyrac to maluch bedzie mial radoche a w czasie sexu tez maluszek ma dobrze bo sie kolysze ale moj zamiast kolysania tanczy R&B

Poleć forum