reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle brzuszka u noworodka. Jak pomóc?zdjęcie kupy zalaczone. Jeśli nie chcesz oglądać to nie wchodz

Edith864

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2019
Postów
19
Część mamusie proszę o poradę bo nie wiem co myśleć. Mam córeczkę 3 tygodniowa. Od 4 doby niespokojna. Karmie ja piersią i dokarmiam mlekiem modyfikowanym. Coreczka ma wzdecia i często jej się odbija. Przy jedzeniu pręży się i wygina. Kupe robi co drugi dzien do długim płaczu i dopiero wtedy zasypia mimo że konsystencja jest rzadka. Jak jej pomóc?
 
reklama
Rozwiązanie
Zdjecie pojawia sie na głównej stronie dla korzystających z aplikacji na telefonie.
Bardziej taktowne było by zamieszczenie zdjecia w prywatnych wiadomościach na wyraźną prośbę osoby odpowiadającej na post.
Rozumiem problem, ale trzeba liczyć się tez z innymi bardziej wrażliwymi kobietami, szczególnie będacych w ciąży.
Proszę o usunięcie zdjęcia z wiadomości głównej.
No i co lekarz na to? Jak dla mnie to nie jest normalna kupa. Są w niej resztki jedzenia. Może mleko powinnaś zmienić, albo karmić tylko piersią.
 
No i co lekarz na to? Jak dla mnie to nie jest normalna kupa. Są w niej resztki jedzenia. Może mleko powinnaś zmienić, albo karmić tylko piersią.
Najpierw dokarmialam bebilonem comfort. Że nie było poprawy teraz mamy nutramigen ale narazie też nie widzę efektów bo krótko stosujemy. Espumisan też nie pomogl. Jeśli chodzi o karmienie piersią to mam za mało pokarmu. Córka traciła na wadze stąd dokarmianie
 
reklama
Najpierw dokarmialam bebilonem comfort. Że nie było poprawy teraz mamy nutramigen ale narazie też nie widzę efektów bo krótko stosujemy. Espumisan też nie pomogl. Jeśli chodzi o karmienie piersią to mam za mało pokarmu. Córka traciła na wadze stąd dokarmianie
Przystawiaj ją często do piersi. Moim zdaniem masz źle dobrane mleko. Może to alergia na bmk. Wtedy zmiana mleka nic nie da. Powinnaś wprowadzić jeszcze u siebie dietę.
 
reklama
Przystawiaj ją często do piersi. Moim zdaniem masz źle dobrane mleko. Może to alergia na bmk. Wtedy zmiana mleka nic nie da. Powinnaś wprowadzić jeszcze u siebie dietę.
Lekarz mówił zebym nie piła mleka. Natomiast produkty mleczne przetworzone tak. Nie jestem przekonana co do słuszności tego. Mała ma problem z gazami po każdym posiłku. Często przez to nie może zasnąć. Zasypia 1.5 godziny po karmieniu i jak zaśnie to mi szkoda jej budzic za chwilę do piersi. Odciągami laktatorem i dokarmiam też swoim
 
Do góry