reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

bóle gastryczne w ciaży

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2016' rozpoczęty przez Agus16, 14 Styczeń 2016.

 1. Agus16

  Agus16

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam,od niedawna zaglądam na Wasze forum,i postanowiłam dołączyć. ..
  Mój termin to 29 kwiecień, obecnie jestem w 24 tc i 4 dc. Niestety przez ostatnie 2 lata bardzo duxo przeszłam, mam poważne problemy zezdrowiem,i mnóstwo uciążliwych dolegliwości.
  Dziewczyny mam kilka pytań, może uzyskamy tutaj odpowiedzi czy uspokojenie,wpisze, może w pkt:
  1)czy nacxyniak kregoslupa jest zagrożeniem w ciąży? Czy jest on wskazaniem do cc
  2)cxy w okresie ciąży wzrasta crp?norma jest do 5, jestem po tygodniu hospitalizacji, robione było to badanie i wynik 8,19,jestem tym bardzo zaniepokojona. ..:sorry:
  3)czy są tutaj osoby, które mają dolegliwości gastryczne? Mam kilka chorób stwierdzonych, i bardzo mi się nasiliły, szukam info i wskazówki, mam refluks, przepuklina rozworu przelykowego, ibs, podobno bole czynnosciowe, oraz najbardziej dokuczliwy i stresujący mnie bol w lewym boku brzucha, podzebrza, promieniujace na plecy, podejrzewam trzustke. ...:no2:
  Dziewczyny, bardzo się boję, że te moje bole i dolega grożą naszemu synkowi, że go stracę. ..staraliśmy się 8 lat o dxiecko, jestem pełna obaw
  Z góry dziękuję za odpowiedź
   
 2. Fenika

  Fenika Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Agus witaj na forum. A co na to wszystko mówi Twój lekarz prowadzący?
   
 3. reklama
 4. Agus16

  Agus16

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dziękuję za zainteresowanie.
  Moja ginekolog położyła mnie do Sb na oddział by podiagnoxowac .Byłam tydz w szpitalu, miała konsultacje 2 gastrologów, usg brzucha i kilka badań z krwi. Niestety to wszystko co w ciąży można. ..
  U mnie te bole w lewym boku brzucha, podzebrzu lewym trwają już od listopada 2014,wiec juz długo bo rok i 2 msce,niestety konkretnej diagnozy nie mam do dzisiaj.
  Mam stwierdzone refluks,nadzerki żołądka, ibs,i przepukline rozworu przelykowego. Gastrolodzy po konsultacji twierdzą że wladnie owa przepuklina, plus zmasakrowany mój krehoslup będą przyczyną, codziennych ciągłych boli. ...
  ewentualnie bole czynnosciowe. ..
  Ja niestety uważam, że dokucza mi trzustka, objawy takie jak przy przewlekłym zapalenie trzustki, wsxystko pasuje. .
  i wiem,ze diagnostyka jej jest cholernie ciężka, od 1 szych boli mija czasem nawet 4 lata, zanim w badaniach obrazowy ch dostrzegalne są zmiany tego narządu, np zwapnienia.
  Szukam osób ,które zmagają się z podobnymi problemami, może ktoś coś mi podpowie,pomoże, uspokoi

  Niby lekarze i ginekoloszy i gastrolodzy mówią ,ze na ta chwile nie ma zagrożeń dla synka, ale bardzo się boję, i cholernie ciężko żyje się w codziennym bólu
   
 5. Fenika

  Fenika Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Agus zaufaj lekarzom. Jak mówią że nie ma zagrożenia to na pewno mają rację i dużo większą wiedzę niż diagnozy z Internetu. Jak się tak denerwujesz to może jeszcze skonsultuj z jakimś innym lekarzem...
   

Poleć forum