reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bóle gastryczne w ciaży

Dołączył(a)
5 Listopad 2015
Postów
11
Witam,od niedawna zaglądam na Wasze forum,i postanowiłam dołączyć. ..
Mój termin to 29 kwiecień, obecnie jestem w 24 tc i 4 dc. Niestety przez ostatnie 2 lata bardzo duxo przeszłam, mam poważne problemy zezdrowiem,i mnóstwo uciążliwych dolegliwości.
Dziewczyny mam kilka pytań, może uzyskamy tutaj odpowiedzi czy uspokojenie,wpisze, może w pkt:
1)czy nacxyniak kregoslupa jest zagrożeniem w ciąży? Czy jest on wskazaniem do cc
2)cxy w okresie ciąży wzrasta crp?norma jest do 5, jestem po tygodniu hospitalizacji, robione było to badanie i wynik 8,19,jestem tym bardzo zaniepokojona. ..:sorry:
3)czy są tutaj osoby, które mają dolegliwości gastryczne? Mam kilka chorób stwierdzonych, i bardzo mi się nasiliły, szukam info i wskazówki, mam refluks, przepuklina rozworu przelykowego, ibs, podobno bole czynnosciowe, oraz najbardziej dokuczliwy i stresujący mnie bol w lewym boku brzucha, podzebrza, promieniujace na plecy, podejrzewam trzustke. ...:no2:
Dziewczyny, bardzo się boję, że te moje bole i dolega grożą naszemu synkowi, że go stracę. ..staraliśmy się 8 lat o dxiecko, jestem pełna obaw
Z góry dziękuję za odpowiedź
 
reklama
Dziękuję za zainteresowanie.
Moja ginekolog położyła mnie do Sb na oddział by podiagnoxowac .Byłam tydz w szpitalu, miała konsultacje 2 gastrologów, usg brzucha i kilka badań z krwi. Niestety to wszystko co w ciąży można. ..
U mnie te bole w lewym boku brzucha, podzebrzu lewym trwają już od listopada 2014,wiec juz długo bo rok i 2 msce,niestety konkretnej diagnozy nie mam do dzisiaj.
Mam stwierdzone refluks,nadzerki żołądka, ibs,i przepukline rozworu przelykowego. Gastrolodzy po konsultacji twierdzą że wladnie owa przepuklina, plus zmasakrowany mój krehoslup będą przyczyną, codziennych ciągłych boli. ...
ewentualnie bole czynnosciowe. ..
Ja niestety uważam, że dokucza mi trzustka, objawy takie jak przy przewlekłym zapalenie trzustki, wsxystko pasuje. .
i wiem,ze diagnostyka jej jest cholernie ciężka, od 1 szych boli mija czasem nawet 4 lata, zanim w badaniach obrazowy ch dostrzegalne są zmiany tego narządu, np zwapnienia.
Szukam osób ,które zmagają się z podobnymi problemami, może ktoś coś mi podpowie,pomoże, uspokoi

Niby lekarze i ginekoloszy i gastrolodzy mówią ,ze na ta chwile nie ma zagrożeń dla synka, ale bardzo się boję, i cholernie ciężko żyje się w codziennym bólu
 
Agus zaufaj lekarzom. Jak mówią że nie ma zagrożenia to na pewno mają rację i dużo większą wiedzę niż diagnozy z Internetu. Jak się tak denerwujesz to może jeszcze skonsultuj z jakimś innym lekarzem...
 
Do góry