reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle głowy

a mnie dzisiaj znowu dopadl migrenowy bol glowy :( ..... jak wrocilam z pracy, padlam na 3 godzinki , wstalam , pojechalam do taty i dopiero tam kolo 20stej mi przeszlo :)

czy ktoras z was swedzi moze skora na brzuchu i na piersiach?? bo mnie swedzi i to okrutnie, maz mi mowi , ze to przez to ze sie rozciaga (rosnie  ;D ) .... kurcze smaruje balsamami, ale nie pomaga , swedzi zwlaszcza na wieczor...a moze to alergia jakas  ???
 
reklama
To swędzenie to jeszcze nic zobaczycie około 7-8 miesiąca :mad: :mad:, jak skóra będzie się rozciągać do granic możliwości. Spróbujcie oliwkę, zamiast balsamów. No i gdzieś czytałam, że oliwa z oliwek jest najlepsza i podobno zapobiega rozstępom. Ale sama jeszcze nie próbowałam.
A mnie tez swędzi ale tylko brzucho, bo tego mam jeszcze okrponie sucha cerę, więc efekt spotegowany :mad: :mad: :mad: :mad:
 
Basiii ja podobnie jak ty prawie bez objawowo, tu się nie ma czego wstydzić, my się módlmy żeby nas to nie dopadło a dziewczynkom trochę odpuściło ;D

MoniQa mniewczoraj też swędziała skóra na brzusniu i nic nie mogło do niego dotykać bo miałam wrażenie, że rysuję sobie go czymś ostrym. Dzisiaj jest ok ;D
 
A ja dzisiaj poszlam z tym do lekarza i dal mi na swedzenie masc z witamina A :)

karola7 ja sie smaruje oliwka "Panadol" - moze tego sprobuj ... jestem zachwycona miekkoscia i nawilzeniem skrory  ;D ;D ...a ze pozniej bedzie jeszcze bardziej swedziec to napewno ...swedzi znaczy ze rosnie ;)
 
Panadolu sie boję bo mój synio sie strasznie uczulił (od Johnsona zresztą jeszcze gorzej), więc wole nie próbować, bo skłonności to ja mam :mad: Ale dzięki za radę. Na razie ma swój ulubiony balsamik 3in1 i trochę pomaga, ale może poszukać jakiegoś kosmetyku na 9 miesięcy? Co wy na to próbowałyście już czegoś?
 
A może oliwkę dla niemowląt? Ja mam tę Johnson baby i po niej skóra jest bardzo elastyczna i już mnie nie swędzi.
 
Dzisiaj miałam niezły ból głowy ale nie wydaje mi się żeby to było z powodu ciąży, bo moją koleżankę też strasznie bolała. Teraz jak idzie na nic to mnie odpuszcza i dlatego coś mogę sktobnąć na BB ;D ;D

Mój brzusio robi się okrąglutki i piersi też. Waga stoi w miejscu a myślałam, że po weekendzie będzie więcej, bo byliśmy u cioci na działce i jadłam tam ponad swoje możliwości :D :D

Nie wiem jak wy ale ja już nie mogę się doczekać wyjazdu na urlop. ;D
 
karola7 hmm... mowisz ze Panadol twojego syncia uczulil? a moze mnie od tego swedzi skora ...ale nie ... za dlugo urzywam ...a juz w sumie nie swedzi ... juz sama nie wiem  ;D  ... a co do kosmetykow dla kobiety w ciazy, bylam w aptece i z vichi (chyba tak sie to pisze ;) ;D ) preparat kosztuje okolo 90 zeta  :o .... mam nadzieje ze jest wydajne ;)

Rybko moj brzusio tez sie juz zaokraglil :) ... maz sie smieje ze to beda blizniaki ;) - tez by bylo super :) a co do urlopu to jeszcze 4 tygodnie i mnie nie ma ...urlopuje sie na calego  ;D i oczywiscie doczekac sie juz nie moge ;)...a Ty kiedy wyjezdzasz??
 
reklama
To dobrze słyszeć że nie tylko ja się zaokrąglam, bo juz sie bałam , że to nie ciąża tylko zwykła tycie.
Dzisiaj pierwsze wymioty w tej ciąży. Wpierwszej było tylko raz :laugh: więc mam nadzieję że w tej to juz tez za mną. ::)
A co do urlopu, to my jedziemy w czwartek nad morze ;D ;D ;D Juz się nie moge doczekać. Nawet sobie nowy strój zakupilam. choć nie wyglądam w nim zbyt pieknie (to przez te zaokrąglenia) ale co tam
 
Do góry