reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle głowy

Karola7 wlasnie przez to zaokraglenie, bedziesz wygladac najpiekniej z wszystkich na plazy :) zycze udanego urlopu i milej zabawy :) a jak wrocisz prosimy o relacje  :p ..buziaki  :-*
 
reklama
Ja niestety urlopik mam dopiero w pierwszej połowie sierpnia i jadę na początek do cioci na działkę do Prostynia a później być morze na mazury ;D Wstyd się przynać ale nigdy jeszcze nie byłam na mazurach. Zawsze jeździmy w góry lub nad morze ewentualnie gdzieś do państw graniczących z Polską ;D Później hjak wrócimy to jeszcze do siostry na działeczkę - no i po urlopie ;D
 
Babeczki, a jak u Was z bólami brzuszka? Mnie przez pierwsze dwa tygodnie bola bardzo, teraz coraz mniej, a usg dopiero 13 lipca... Gdybym uslyszala ze ktos tez tak ma to bym sie uspokoila troche :) Ech, ta babska solidarnosc :)
 
remeny mnie rowniez bolal .... dlatego tez poszlam wczesniej niz planowalam do gin., dowiedzialam sie, ze to normalne, macica sie powieksza a podczasz chodzenia itd jak to powiedziala moja gin" wiazadla sie ruszaja i zaczynaja bolec" :) jak juz calkowicie macica sie rozpulchni to przestanie bolec :) wiec mam nadzieje ze cie uspokoilam ... mnie juz nie boli nic , jedynie piersi ... wiec usmiech prosze i bez nerwow bo to zle wplywa na dzidzie :) ...  ja mam wizyte 12 lipca ... a 5 robie badania krwi i moczu ... mam nadzieje ze na tej wizycie wysle mnie na USG ;)  buziaki  :-*
 
u mnie tak samo jak u Moniqi :) juz nie boli macica, ale piersi są ogromne i bolą i popiekują tak w środku :) mój mąż się cieszy, zaciera ręce i z szatańskim wzrokiem mówi "boli bo rośnie" :)
 
A ja dziewczynki mam wrażenie jakby mnie miednica pobolewała czuję jakby mi się kości rozchodziły to jest taki tępy i niezbyt męczący ból (póki co), piersi nabrzmiałe ale juz tak nie bolą no chyba, że przy dotyku. ;D

Brzusio pobolewa czasami - zauważyłam, że nie mogę zbyt długo być w jednej pozycji np. stać lub siedzieć :D

A cha i najważniejsze, nie mogę zbyt ciężkich rzeczy trzymać dłużej bo mnie wtedy zaczyna boleć brzunio. Ostatnimi czasy trzymałam dość często na rękach dzidzię mojej szwagierki stojąc oczywiście i zauważyłam, że jak ją długo noszę to mnie brzunio boli, chyba ograniczę się do brania jej na kolanka, chociaż pewnie ona wolała by żeby ją troszkę ponosić. ;D
 
Rybko ty naprawde masz ciaze ksiazkowa ;) ... ale mnie rozniez dopadl taki czasami tepy bol w podbrzuszu ... a ogolnie to bola mnie piersi nadal, ale tak jak mowisz , wtedy gdy je dotykam, i mam mdlosci po sniadanku i okolo 23ciej w nocy  ;D nawet do kibelka zaczelam zadziej latac :) za to nasilily mi sie nastroje raz usmiech raz placz  :p ale co tam maz wytrzymuje, smieje sie ze mna, albo pociesza :)
 
Wiecie co, mie ostatni zaczął znowu pobolewać brzusio ale zauważyłam, że pobolewa wtedy jak za długo jestem w jakiejś pozycji albo UWAGA jak się zdenerwuję na tych moich "kochanych" interesantów :-[ :-[

Zauważyłam, że wtedy najlepiej jak wrócę do domku to sięp ołożyć na jakieś 15-20 minut.

A cha wydaje mi się, że mój facet nie bardzo może sobie poradzić z tym, że nie moze rozgłosić całemu światu, że zostanie ojcem. Poprosiłam go, żebyśmy z tą wiadomością wstrzymali się do 12-tego tygodnia ale on wczoraj powiedział mi, że juz nie moze wytrzymac więc mu powiedziałam, że jak chce to niech mówi bo to go strasznie stresuje, że nie może sięp pochwalić ;D ;D
 
Pomarudzę wam dzisiaj ale strasznie mi nie dobrze, mdli mnie ale nie zwracam i ta zgaga już nie wiem co mam zjeść albo czego się napić żeby przeszło. :mad: :mad: :mad:
Najchętniej to wyszła bym z pracy i poszła do domciu a tu jeszcze przede mną 2,5 godzinki. :(
 
reklama
Rybko spróbuj napić się mleka. Mnie na zgagę zawsze pomaga, ewentualnie można jeszcze jeść migdały.
 
Do góry