reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bole i dolegliwosci ciążowe /połączone tematy/

kurcze, wiecie co?! ja nie wiem, czy sie serio nie zaczyna, sluz mam podbarwiony krwia, boli jak na okres tylko bardziej niz ostatnio i wlasciwie caly czas z malymi, nieregulanymi przerwami - raz pare minut raz np godzine, czasem poboli i krzyz, ucisk mocny...oj.... nie wiem co o tym myslec, polozna kaze siedziec jeszcze w domu az do mocniejszych i regularnych skurczy... jak sadzicie?! obstawiamy za ile na porodowce wyladuje?! ooo i zgaga az mi przeszla nocna, budzily mnie tylko bole i sikanie !!!
 
reklama
hmm.....ja się nie znam na tym bo nigdy nie rodziłam jeszcze ale według mnie chyba już Ci odszedł ten jakiś czop śluzowy, który podobno na kilka dni przed porodem odchodzi...i te w miarę regularne bóle...hmmm, daję c Tobie jeszcze jakieś 2-3 dni :p i z jednej strony zazdroszczę bo już mi się nie chce czekać a jeszcze się nic nie dzieje, bynajmniej bez takich postępów jak u Ciebie ;-) ale nie martw się, trzymam kciuki ;-)
 
ehhh... siedze w domu i czekam na rozwoj sytuacji, najsmieszniejsze to, ze jutro w swoim szpitalu mam wizyte kontrolna umowiana od miesiaca chyba, ciekawe czy dotrwam do niej, pewnie tak,ale duzo wiecej czasu sobie nie daje, dzis chyba nie zasne
 
ehhh... siedze w domu i czekam na rozwoj sytuacji, najsmieszniejsze to, ze jutro w swoim szpitalu mam wizyte kontrolna umowiana od miesiaca chyba, ciekawe czy dotrwam do niej, pewnie tak,ale duzo wiecej czasu sobie nie daje, dzis chyba nie zasne

spokojnie spokojnie !! wez kapiel, poloz sie do lozka i staraj sie spac ile mozesz bo moze to twoje ostatnie chwile na sen !!!
 
ech, zasnelam w nocy dopiero jak nospa zaczela dzialac , obudzilam sie rano... i NIC! nawet nic nie boli hahaha, co ja za pokręta nosze w brzuchu...coz, bedzie wizyta dzis to sie cos dowiem
 
A mnie tylko mdli z rana ale cale szczescie nie wymiotuje;/i oczywiscie spie na raty ale juz z niecierpliwoscia czekam na rozwoj wydarzen a tu narazie ciszaaaaaa;/tylko "tesciowa" mnie dzis drazni!!!wiec kto wie moze tak mnie czyms wkurzy ze urodze heheh
 
:/ mam rozwarcie na dwa palce , mam siedziec w domu i czekac na skurcze,a jak tylko dostane od razu pedzic do szpitala,wszyscy na mnie patrza jak na tykajaca bombe
 
reklama
Do góry