reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bole i dolegliwosci ciążowe /połączone tematy/

Mnie ciągle kopie koło pępka i w kręgosłup. No i czasem w żołądek trafi, zwłaszcza jak się zdenerwuje :tak: Podobno leży plecami do świata - taki ciągły foch ;-) Mam nadzieję, że się odwróci w którąś ze stron a nie uprze jak Mamusia, że ona nie wychodzi i tyle :rolleyes2: Za to przestała kopać Tatusia. Nie wiem czemu ale jak tylko Marcin kładzie rękę na brzuchu to Mała zamilka. Nie wiem jak ją przekonywać, że nie tylko mnie się kopie...

moj to juz sie na corcie obrazil ze go nie chce kopnac tylko ciagle mnie wali po brzucholku !!
 
reklama
U mnie Maleństwo też ruchliwe, na szczęście nie odkryło jeszcze takich newralgicznych miejsc jak żołądek czy żebra. Upodobało sobie siedzenie nisko, więc "pieści" mi pęcherz. A w zeszłym tygodniu tak znienacka kopnęło w szyjkę czy pęcherz, że aż podskoczyłam na kanapie a mama chyba myślała, że zaczynam rodzić hihi. No i uwielbia się wypychać co nie zawsze jest przyjemne, chyba sprawdza na ile może wyciągnąć te swoje rączki i nóżki:) Ale ja wolę jak się tak rusza, bo jak ma spokojniejszy dzień to za to ja się robię niespokojna.
NO wlansie moj szkrab tez tak wali niskoooo ,tylko ze glowka mnie bije ...:baffled:na gorze czuje kopniaki i boksy a na dole glowke ktora wali niemilosiernie po pecherzu albo szyjce ze az tez mam chwile kiedy poty mnie oblewaja z bolu ....a bliscy mysla za kazdym razem ze zaczynam rodzic :baffled:. Jest to meczace bynajmniej dla mnie i wcale nie jest to az tak przyjemne :dry:ale dla swego czorta zniose wszsytko !
 
NO wlansie moj szkrab tez tak wali niskoooo ,tylko ze glowka mnie bije ...:baffled:na gorze czuje kopniaki i boksy a na dole glowke ktora wali niemilosiernie po pecherzu albo szyjce ze az tez mam chwile kiedy poty mnie oblewaja z bolu ....a bliscy mysla za kazdym razem ze zaczynam rodzic :baffled:. Jest to meczace bynajmniej dla mnie i wcale nie jest to az tak przyjemne :dry:ale dla swego czorta zniose wszsytko !


zastanawiam sie jak odróżniacie czym Wasze maluszki Was kopią, bo mi cięzko stwierdzić czy to głowka, nóżka, kolanko, itp (?)
 
zastanawiam sie jak odróżniacie czym Wasze maluszki Was kopią, bo mi cięzko stwierdzić czy to głowka, nóżka, kolanko, itp (?)
Ja wiem jak moj maly byl ostatnio polozony na usg - mial polozenie glowkowe ,i watpie aby sie mi przekrecil bo to napewno bym poczula ( odrozniła) przy kilogramowym maluszku
 
Moja malutka jest bardzo niedobra. Bardzo mocno mnie kopie juz od 25tyg. Buszuje po całym brzuchu czasem nie pozwala mi usiąść bo się wcina gdzieś w dziwne miejsca. Zazwyczaj jak chce posiedzieć, poleżeć czy idąc spać robi się najbardziej aktywna:) Ale mam na nią sposób:) Jak tylko poproszę męża by przyłożył rękę i poczuł kilka jej kopniaków od razu robi się cisza:D
 
Mi Filipek grasuje w okolicach pęka i trochę poniżej:) czasem aż śmiać mi się chce jak synek tak chaotycznie się porusza- cos zbliżone do ruchów kiedy to ma czkawkę;) i tez kiedy tylko mój M przyłoży rękę do brzuszka to młody się uspokaja;)- czyżby juz teraz czuł respekt przed ojcem;):p
 
reklama
cześć!kto mi cos poradzi na bóle krzyża???bo ja od tygodnia z takimi się męczę .....jestem cały czas dość aktywna tzn. nie ćwicze ani żadne takie bo jakoś nie mam motywacji ale praktycznie cały czas coś robie że czasami brakuje mi dnia... a teraz jest tak że jak za długo siedze to boli ze szkoda gadać a jak za długo chodze albo coś robie to już wogóle i co wy na to??:/już bym chciała urodzić a tu sobie myśle że to dop wszystko przede mną...tak jak te6miesięcy znosiłam dobrze tak teraz się zaczyna:-(
 
Do góry