reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bole i dolegliwosci ciążowe /połączone tematy/

hej mamusie:-) ja tez nosze malego kanibala z ADHD w brzuszku;-);-) hihi:tak: malenstwo kopie mnie praktycznie przez 24godz na dobe,czasami sie zastanawiam czy to normalne:confused: a żebra mam tak obtluczone ze czasami plakac sie chce:errr:,a tatus co nocke po nereczkach dostaje i mowi ze nie wie co to po porodzie bedzie jak sie nam dziecko nie uspokoi;-);-) i czasami próbuje z malenstwem rozmawiac i tlumaczyc ze starszych sie nie kopie,ale wtedy nasz aniolek chce mi pepkiem wyskoczyc,wiec widac tatus poszanowania nie ma u dzieciatka od poczatku,hehe:tak:;-):tak:;-):tak:
 
reklama
witam Kobietki...pisalam o 27 tygodniu na poczatku, a wesolo to jest dopiero teraz!!! 32 tydzien , 2:00 w nocy a ja siedze przy kompie, bo status na noc dzisiejsza taki- zoladek skopany,az mam mdlosci, pluca skopane, ze oddech krociutki, malenka uwielbia tez wkladac swoja sliczna glowke w pecherz mamusi i do tego nabyla nowej umiejetnosci wczoraj - boksuje mame po krzyzu , silne dziewcze :D a tu jeszcze cale dwa miesiace i okolo poltora kg sily przed nami :) (juz tylko dwa miesiace i bede tulic ta diabliczke w ramionach,uff)
 
To jest właśnie najciekawsze... wszędzie piszą że mniej wiecej w 32 tyg mozna juz zaobserwować znacznie mniej ruchów dziecka itd... gdzie jak widze u większości jest na odwrót tak jak i u mnie. Ja już przyzwyczaiłam się i zamiast mówić do małej Julia to mówię moje małe kochane ADHD:) Nawet magiczna dłoń mojego M przestała na nią działać i już się smiałam że mogę chodzić i się chwalić że umiem taniec brzucha takie malutka robi fale:)
Do tego mała uwielbia robić mi na zlość to wsadzi nózkę pod zebra ze boje sie ruszyc by jej nie skrzywdzic albo gdzies merda kolo bioder a juz najlepsze jest jak podskakuje i bawi sie pecherzem...:)
 
taaak, pecherz ... kroku sie nie da zrobic, w sumie moze i piruetow juz nie robi ale jak walnie to walnie konkretnie, az gwiazdki w oczach... i fakt reka ojca juz nie pomaga, wrecz zacheca do aktywnosci- pewnie tak dziala ciekawosc malenstwa,a czasem jak ktos niechcacy mnie lekko szturchnie mala od razu budzi sie i zaczyna wariowac :)
 
Hehehe ach te kopniaki:-D
Laski zacznijcie liczyć ruchy dziecka:tak: ja tak robie i robiłam wczesniej. Po pierwsze- pomimo tych ciagłych ruchów dostrzerzecie prawidłowość i regularność a po drugie- w większości przypadków dzidzia po urodzeniu własnie taki rytm doby będzie miała:tak: Ja u Antosia taka prawidłowość po porodzie dostrzegłam:-)
 
No mój ostatnio co noc tatusia bombarduje po plecach :-D
Najleprze ze za 1szym razem A. rano mi mówi, co się tak w nocy pchałam :-D:shocked2:
No oki tylko szkoda, że to nie ja.


ahahahah Daga u mnie dokładnie to samo!, tylko za pierwszym razem mój M myślał, że tak mi w kiszkach burczy, że aż się ruszają :D a potem wielkie gały robił, że to młody tyle siły ma :D
 
Hehehe ach te kopniaki:-D
Laski zacznijcie liczyć ruchy dziecka:tak: ja tak robie i robiłam wczesniej. Po pierwsze- pomimo tych ciagłych ruchów dostrzerzecie prawidłowość i regularność a po drugie- w większości przypadków dzidzia po urodzeniu własnie taki rytm doby będzie miała:tak: Ja u Antosia taka prawidłowość po porodzie dostrzegłam:-)
NO wlasnieeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!! Moj bedzie mial wprost bombowy rytm ( bo z Patrykiem tez to zaobserwowalam) a wiec lubi w nocy mnie zbombardowac !!! Tak ok 4-5 ,pozniej ok 7-8-9 znowu !!!!!!!!!!!! ,pozniej bombarduje ok 16 -17 no i jego ulubiona pora ok 20 do godziny 23 spac nie da :sorry::eek:.Pieknie mi sie zapowiada bede miala kiedy wypoczywac jak nic ahahha :)
 
Hehehe ach te kopniaki:-D
Laski zacznijcie liczyć ruchy dziecka:tak: ja tak robie i robiłam wczesniej. Po pierwsze- pomimo tych ciagłych ruchów dostrzerzecie prawidłowość i regularność a po drugie- w większości przypadków dzidzia po urodzeniu własnie taki rytm doby będzie miała:tak: Ja u Antosia taka prawidłowość po porodzie dostrzegłam:-)

o matulu!!!! to znaczy ze co:confused::confused: ze moje malenstwo po porodzie bedzie mi skakalo i sie wiercilo tak samo jak w brzuszku???:szok:;-);-)hehe:rofl2::rofl2: to by dla mnie znaczylo ze moje malenstwo bedzie spalo spokojnie bez ruchu moze tylko przez godz na dobe:cool2::cool2:
 
jesli tak patrzec jak pisze marta to u mnie nie wyglada to najgorzej ... mala buszuje dopoludnia ... pote troche spokoju i zaczyna znowu kolo popoludnia 17-18 ... potem tak kolo 22 do polnocy i znowu rano kolo 7 /chyba ze mam taki sen ze tego nie czuje :)/
 
reklama
Aż się boję co to będzie... moja maleńka buszuje stale od 5 do 14( w tym są max 10 min przerwy) później chwilową dzrzemkę robi i zaczyna szaleć od ok 16:30 aż spać nie pójdę. Zaś w nocy budzi mnie przed 24 i przed 2 i od 5 ten sam rytuał:)
 
Do góry