reklama

Bóle i kłucia brzucha 28tc

Temat na forum 'Porady położnej' rozpoczęty przez Gryf, 20 Październik 2010.

1. Gryf

Gryf Zaciekawiona BB

Witam!

Pozwalam sobie zadać pytanie, ponieważ poprzednia ciąża zakończyła się poronieniem (wczesnym). Nie chciałabym wyjść z jednej strony na panikarza, ale z drugiej kolejny raz przeżywać takiego dramatu.

Jestem w końcu 28 tygodnia ciaży. Tydzień temu w pracy poczułam skurcze i bóle przypominające miesiączkowe, jednak o wiele mniej bolesne (przy bólach miesiączkowych niekiedy prawie mdlałam). Zwolniłam tempo życia i wzięłam no-spa (za radą lekarza). Skurcze osłabły, lecz się pojawiają, czuję też od czasu do czasu kłucie w dolnej, środkowej części brzucha (kłuciem po bokach się nie przejmuję). Brzuch twardnieje raz na jakiś czas już od wielu tygodni. Czy powinnam się czymś w tej sytuacji niepokoić? Udać się przed poniedziałkiem (termin planowanej wizyty) do lekarza?

2. reklama
  3. Izabela Frej

Izabela Frej Ekspert J&J. Położna

Proszę skontaktować się z położną lub ginekologiem, aby sprawdzić tętno dzidziusia. Myślę, że powinna Pani być na zwolnieniu lekarskim- proszę o tym porozmawiać z lekarzem. Czasami wystarczy przyjmować leki rozkurczowe, więcej leżeć a wiele dolegliwości mija. Pozdrawiam

Poleć forum