reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i kłucia brzucha 28tc

Dołączył(a)
12 Lipiec 2010
Postów
14
Witam!

Pozwalam sobie zadać pytanie, ponieważ poprzednia ciąża zakończyła się poronieniem (wczesnym). Nie chciałabym wyjść z jednej strony na panikarza, ale z drugiej kolejny raz przeżywać takiego dramatu.

Jestem w końcu 28 tygodnia ciaży. Tydzień temu w pracy poczułam skurcze i bóle przypominające miesiączkowe, jednak o wiele mniej bolesne (przy bólach miesiączkowych niekiedy prawie mdlałam). Zwolniłam tempo życia i wzięłam no-spa (za radą lekarza). Skurcze osłabły, lecz się pojawiają, czuję też od czasu do czasu kłucie w dolnej, środkowej części brzucha (kłuciem po bokach się nie przejmuję). Brzuch twardnieje raz na jakiś czas już od wielu tygodni. Czy powinnam się czymś w tej sytuacji niepokoić? Udać się przed poniedziałkiem (termin planowanej wizyty) do lekarza?
 
reklama
Proszę skontaktować się z położną lub ginekologiem, aby sprawdzić tętno dzidziusia. Myślę, że powinna Pani być na zwolnieniu lekarskim- proszę o tym porozmawiać z lekarzem. Czasami wystarczy przyjmować leki rozkurczowe, więcej leżeć a wiele dolegliwości mija. Pozdrawiam
 
Do góry