reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Mononoke

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Lipiec 2010
Postów
1 311
Dziewczynki macie jakies sprawdzone sposoby na rozne dolegliwosci w ciazy?
No wiecie, nie mowie o mdlosciach i wymiotowaniu ale bol glowy, brzucha, niskie cisnienie, katar, przeziebienie?

MNie dzisiaj boli glowa, drzemka nic nie pomogla a nie chce brac zadnego przeciwbola bo paracetamol i tak na mnie nie dziala :/
 
reklama
Niestety nic oprocz cieplej kapieli i cieplej herbatki nie znam. No i poki co nie skarze sie na jakies mocne bole to nie wiem, no oprocz tego bolu barku, wtedy to ani paracetamol ani inne leki nie dzialaja ;/
 
Na przeźiębienie polecam, gorącą herbatkę z sokiem malinowym, cytryną i miodem. Mi pomogło.
 
Nie sądzisz że mogłas to pytanie zadac na głównym wątku?Moim zdaniem niepotrzebnie stworzyłas nowy temat ale to jest tylko moje zdanie wiec prosze pozostałe dziewczyny powiedzcie czy zostawiamy czy usónąc nowy wątek.
 
a ja mam mieszane uczucia
Niby już wszystko zostało na ten temat napisane w głównym, ale jak chce się do tego wrócić to ciężko coś znaleźć, sama borykam się teraz z chorobą, i wiem że było już dużó na ten temat ale przeszukiwać całego wątku się nie chce. WIęc może lepiej mieć wszystko zebrane w jednym?
Ale czekam na zdanie inncyh to tylko moje :)
 
Mononoke mi bol głowy po krótkiej drzemce raczej przechodzi. A na przeziębienie to ciepła herbatka z miodem i cytryną. Ja na szczęscie na razie trzymam się zdrowo więc tylko tyle moge pomóc.

Co do zakładania nowych tematów zgadzam się z Asią* że co do niektórych spraw lepiej miec osobny temat do którego można wrócić i przeczytać a nie wertować kilkaset stron głównego wątku żeby znaleźć to co nas interesuje
 
1. Na ból głowy dobry sen lub kawa.
2. Na przeziębienie mleko z miodem, herbata z cytryną lub sokiem malinowym.
3. Na katar inhalacje z wody z solą.
4. Na ból gardła pomógł mi Tantum Verde (można w ciąży). Po dwóch dniach ból znikł.
 
Ja też byłabym za osobnym wątkiem na nasze ciężarówkowe dolegliwości. To dopiero początek naszej drogi, jeszcze się trochę nastękamy, więc może lepiej mieć osobny wątek.
 
reklama
Mnie sie wydaje, ze ciezko znalezc cos na glownym... nie obrazcie sie, ja juz powoli nawet przestaje tam zagladac bo ciezko nadrobic codzienne rozmowy a co dopiero pamietac w ktorym poscie bylo o dolegliwosciach. Dla mnie watek glowny to takie codzienne ploty, jak sie czujemy i takie tam, a dla innych twmatow powinny byc osobne watki - nikomu to nie szkodzi, a faktycznie znalezc cos pozniej latwiej, dlatego zalozylam ten watek. Tak, gdyby nie nowe watki to wszystko byloby na glownym robiac z niego smietnik w ktorym nie mozna nic znalezc wiec w ogole nie rozumiem dlaczego przeszkadza Ci nowy watek. Nie chcesz to tu nie zagladaj.

Dziekuje za rady dziewczynki :*
 
Do góry